ZĪLĒŠANA AR SVĀRSTU 
UN CIPARIEM
Svārsts un numeroloģija
 

Numeroloģja sniedz iespēju diezgan efektīgi pastāstīt iznākumu tām vai citam notikumam.  Tam būs nepieciešamas deviņās baltas kartītes (kartona vai papīra lapiņas) un deviņas aploksnes. Uzrakstiet uz pirmās kartītes ciparu 1 un ielieciet to aploksnē. Tieši tāpat uzrakstiet uz pārējām kartītēm ciparus no 2 līdz 9, un katru no tām ielieciet aploksnē.

Koncentrējieties uz jautājumu, kuru vēlaties uzdot. Pie tam nav obligāti aprobežoties ar pasaulīgām problēmām. Protams, ja jūs vēlaties tad variet jautāt arī kaut ko tamlīdzīgu, bet tieši tāpat jūs variet painteresēties vai rītdien līs lietus. Domājiet par savu jautājumu un vienlaicīgi rūpīgi sajauciet aploksnes, līdz jums būs zudis jebkāds priekšstats, kāds cipars kurā aploksnē atrodas.

Izlieciet visas deviņas aploksnes rindiņā sev priekšā. Joprojām koncentrējieties uz savu jautājumu , un pa kārtai pietuviniet svārstu katram aploksnei.. Virs vienas no tām svārsts noreaģēs savādāk nekā virs pārējām. Visticamāk tas sāks šūpoties tajā virzienā, kurš saistīts ar priekš jums pozitīvo atbildi.

Atveriet aploksni, uz kuru norādīja svārsts.  Tas cipars, kuru tur ieraudzīsiet būs atbilde uz jūsu jautājumu.

Zemāk piedāvāta katra cipara interpretācija :

1.      Laiks sākt kaut ko jaunu, nekādi šķēršļi pašreiz nav bīstami, var izvirzīt sev nopietnus uzdevumus, neaizraujieties ar sīkumiem.

2.     Neveiksmīgs laiks risināt problēmas, neņemot vērā citu cilvēku domas. Prātojiet, analizējiet un gaidiet zīmes, kas pateiks, ka ir pienācis laiks un var virzīties tālāk. Esiet pacietīgi un jūsu izturība beigu beigās tiks atalgota.

3.      Vairāk laika jāvelta sabiedriskai darbībai un sev tīkamajām nodarbēm. Nav īstais laiks nopietnu mērķu sasniegšanai. Dariet savu darbu, bet neaizmirstiet arī par atpūtu.

4.      Tā ir zīme, ka lēnām, bet neatlaidīgi jāvirzās uz priekšu. Varbūt jums šķiet , ka visādi tiekat atturēts un ierobežots, taču jūsu neatlaidīgais darbs drīz vien tiks atalgots.

5.       Labs laiks pārmaiņām. Vairāk uzņēmības, izlēmības un vēlēšanās mainīties, pilnveidoties.

6.       Īpašu uzmanību veltiet mājai un ģimenei. Ir pienācis laiks padomāt ne tikai par sevi, bet jo īpaši par citiem. Tagad no jums tiek sagaidīta pašatdeve.

7.     Piemērots laiks plānot nākotni, kā arī apcerei un pārdomām. Materiālajā sfērā pozitīvus rezultātus vēl nevar gaidīt. Gaidiet to brīdi, kad varēsiet savus plānus īstenot dzīvē.

8.       Tagad nepieciešams labi pastrādāt. Iespējama materiālās labklājības uzlabošanās. Bet pacentieties tomēr atrast laiku arī atpūtai..

9.      Pašreiz ļoti piemērots laiks izplānot nākotni un atbrīvoties no visa , kas savu laiku nokalpojis. Un to ir nepieciešami izdarīt tieši šobrīd, neatliekot uz vēlāku laiku.

Dažreiz atbildes uz jūsu jautājumiem būs skaidras un pārliecinošas, bet citreiz jums būs nepieciešams padomāt un apdomāt atbildes. Pieņemsim, jūs jautājāt, vai ir vērts gaidīt algas pielikumu. Ja svārsts norādīja uz 1 vai 8 , tad variet uzskatīt, ka pielikums ir garantēts. Ja svārsts norādīja uz 2 vai 7 , diezin vai jums paaugstinās algu tuvākajā laikā.  Cipars 3 savukārt nozīmēs, ka visdrīzāk variet sagaidīt daudz patīkamu notikumu, bet algas pielikums tomēr nebūs starp tiem. Cipars 4 noteikti norādīs par algas pielikumu, bet tā saņemšanai būs kā nākas jāpapūlas. Cipars 5 nozīmes  kādas pārmaiņas, kura saistītas ar jūsu darbības veidu. Tas var attiekties uz to darbu, kuru jūs veicat pašreiz vai arī cipars 5 paredz jums pilnīgu darba vietas nomaiņu. Cipars 6 norāda uz to, ka mājas notikumi jums būs daudz svarīgāki nekā algas pielikums , un tieši tiem ir jāvelta vislielākā uzmanība. Un beidzot cipars 9 stāsta par to, ka jums nāksies atvadīties no kaut kā veca, pirms ķersieties klāt kam jaunam.

Tāpat var tulkot arī atbildes uz citiem jautājumiem.

Avots© Ričards Vebsters "Svārsts iesācējiem"(grāmata)

Tulkoja Austra Savstare

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.