LENORMAN KĀRŠU NOZĪMES
A T B I L D   U Z   V I E N K Ā R Š I E M    U N    S A D Z Ī V I S K I E M    J A U T Ā J U M I E M
 

Ar LENORMAN kāršu oriģinālajiem skaidrojumiem 

dažādos kāršu izklājumos var rast atbildes
 uz vienkāršiem un sadzīviskiem jautājumiem.

1. Jātnieks  (ercenu devītnieks)

Svarīgs jaunums, vēstule, ciemiņš, viesis.  Dinamiska kārts. Jaunumi, saruna. Informācijas apmaiņa (informācija nāk, aiziet). Ziņas. Ceļojums. Komandējums. Ierašanās. Tikšanās. "Esi zirgā". Pasteigties. Izmantot transportlīdzekli. Virzīties uz mērķi. "Tas, kurš ir redzējis daudz, arī zina daudz."

Padoms:

Posieties ceļā vai gatavojieties tikties, jebkurā gadījumā ņemiet grožus savās rokās.


2. Āboliņš  (kāravu sešinieks)

Cerības, gaidas, neliela veiksme, plāni. Laime un labklājība, nenozīmīga un īslaicīga veiksme, īstermiņa veiksme,  strīdu izšķiršana.Vienkāršība. Uzticamība. Pieticība. Pielāgojamība. Bez viltības. Spēja samierināties ar nedaudzo. Pieticīgi, bet stabili panākumi. Klusa laime.

Padoms:

Viss ģeniāls ir vienkāršs. Nesarežģiet savu dzīvi, lādīte atveras vienkārši. Meklējiet vienkāršu risinājumu.


3. Kuģis  (pīķu desmitnieks)

Veiksmīga kārts. Jaunais jūsu dzīvē, pārmaiņas uz labo pusi, var vēstīt par ceļojumu. Nojaukt stereotipus, rīkoties izlēmīgi, peldēt pret straumi. Neliels, īss ceļojums. Ceļojums uz kaimiņu pilsētu, ceļojums pa valsti. Kustība. Uzņemt kursu. Ceļavējš. Reibinoša brīvība. Peldēt pa jūtu jūru. Svaiga gaisa malks. Izbaudīt. Nezināmais. Maldinošs rāmums.

Padoms:

Ļaujieties emocijām. Atslābstiet un peldiet pa straumi,  ceļavējš jums pūš mugurā.


4. Māja  (ercenu karalis)
Veiksme darījumos. Sola veiksmi visā, kam sevi veltīsiet, tas ir bizness, ģimene, māja, vasarnīca. Mājas atmosfēra - viss, kas notiek mājās vai ap māju, drošība, stabilitāte, aizsardzība. Māja. Ēka. Mājas kā dzīves vieta. Nekustamais īpašums. Skola. Birojs. Vieta, kur jums ir silti un ērti. Vērtību sistēma. Ķermenis. Templis.
Padoms:
Rīkojieties ierastajā veidā.


5.Koks  (ercenu septītnieks)

Cilvēka veselība. Viss, tas, kas ir dzīve - izcelsme / saknes, stabilitāte, aizsardzība,aizbildniecība, spēks, veselība, vitalitāte, izaugsme, pārliecība par situāciju, notiks kādi notikumi. Veselība. Ķermenis. Pieķeršanās. Dzimtas koks (saknes). Pārliecības. Uzskati.  Spēja pretoties grūtībām. Stingri stāvēt uz kājām.

Padoms:

Paļaujieties uz savu plašo un bagāto pieredzi.


6. Mākoņi  (kreiču karalis)
Nepatikšanas. Necaurlaidība, neredzamība. Neskaidrība, to nav iespējams saprast, izskaidrot. Tuvojas apdraudējums. Acīm priekšā migla kā plīvurs. Situācija, kura var aptumšot dzīvi. Nepatikšanas. Slikts garastāvoklis. Nelabvēlīgu faktoru koncentrācija. Apstulbums.

Padoms:
Esiet pacietīgi. Gaidiet labvēlīgo laiku.


7.Čūska  (kreiču dāma)
Nodevība. Slepenais ienaidnieks. Krāpšana. Pārsteigums. Gudrība. Māte, vecmāmiņa, tante, vecāka sieviete, draudzene, darba kolēģe, bijusī sieva, mīļotā sieviete.
Padoms:
Izrādiet gudrību, esiet tuvāk zemei, neizcelieties.


8.Zārks  (kāravu devītnieks)

Nepārvarami šķēršļi, slimība, nāve. Veselības kārts, kurā norādīts, ka cilvēks ir saslimis. Blakus kārtis pastāstīs, kas par slimību. Fiziska vai tēlaina nāve. Nāve. Slimība. Aizmiršana. Bēdas. Tukšums. Aprakti sapņi un jūtas.

Padoms:

Apglabājiet šo biznesu vai šīs attiecības.


9.Ziedu pušķis  (pīķu dāma)

Veiksme mīlestībā, uzmanība. Apmierinātība, labklājība, laime. Dāvana, pārsteigums, ielūgums, svētki, jautrība. Dāvana. Uzmanība. Randiņš. Piekrišana. Kolekcija. Skaistums. Aromāts.

Padoms:

Izrādīt uzmanības žestus. Veidojiet kontaktu par patīkamu.


10.Izkapts  (kāravu kalps)
Nelaimes gadījums. Pēkšņas beigas / pārtraukums, negaidīts, neparedzēts jaunā sākums, ieviešana, novākšana. Beigas. Pabeigšana. Bīstami. Nolaidība pret drošības pasākumiem. Traumas.

Padoms:
Neizlaidiet  no uzmanību drošības pasākumus. Esiet piesardzīgs.


11.Slota  (kreiču kalps)
Konflikts, strīds, pretnostatījumi. Dusmas, niknums, dusmas, agresija, nepatikšanas, ķilda Tenkas. Intriga. Netīras aprunāšanas.

Padoms:
Sakārtojiet lietas, atbrīvojieties no visa liekā, nav nepieciešams “publiski mazgāt netīro veļu”.


LENORMAN IZKLĀJUMI

12.Putni - Pūces  (kāravu septītnieks)

Miera zaudēšana, nemierīgas domas. Pagaidu darbi, rosība, rosīšanās, nemiers, raizes, bēdas.Paredzēšana. Misticisms. Augstākā gudrība. Skumjas. Nostalģija. Nakts. Pasivitāte. Draudi. Tumsa. Pēcnāves kurjers.  Uztraukumi. Modrība. 
Padoms:

Uzticieties savai intuīcijai.


13. Bērns  (pīķu kalps)
Bērns. Nevainība. Bezrūpība. Kaut kas neliels. Pusaudzis. Sākums. Jauns sākums. Bērnība. Atmiņas. Nostalģija. Jauns skats uz dzīvi.

Padoms:
Neņemiet  to pārāk nopietni. 


14.Lapsa  (kreiču devītnieks)

Viltus, māņi. Atkarīgs no vides. Pozitīvās kārts nozīmes  - prāts, attīstīts un elastīgs intelekts, atjautība, apķērība, asprātība. Negatīvās kārts nozīmes ir liekulība, zādzība, viltus glaimošana. Triks. Viltīgi. Krāpšanās. Liekulība. Vardarbība. Vēlme sajaukt dziesmai vārdus. Slazds. 

Padoms:
Uzlieciet uz sejas saldo grimasi, prasmīgi paslēpiet patiesās sajūtas.


15.Lācis  (kreiču desmitnieks)

Spēks, vara.  Ietekmīga persona. Priekšnieks. Draugs sniedz “lāča” pakalpojumu. Aizsardzība.Tēvs, vectēvs, tēvocis, sirmgalvis, darba kolēģis, bijušais vīrs, mīļotais, draugs, tuvinieks.
Padoms:
Atrodiet vai pieņemiet ietekmīgas personas atbalstu. 

16.Zvaigznes  (ercenu sešinieks)

Veiksmes vai melnā strīpa, notikumu atkārtošanās. Intuīcija, dvēsele, ilgas, sapnis, alkas, garīgās attīstības ceļš. Orientieris. Gaisma tuneļa galā. Tas, kas ir virs tā, kas ir zemāk.

Padoms:
Plānojiet savu rīcību un drosmīgi dodieties pretim savam sapnim.


17.Stārķis  (ercenu dāma)
Pārmaiņas, laime. Mainīt, atjaunināt, izmainīt, mobilitāte, pārvietošanās, pārcelšanās. Papildinājums, arī ģimenē.

Padoms:
Padomājiet par bērniem vai par pārmaiņām.


18.Suns  (ercenu astotnieks)
Draugs.Bērns, dēls, meita, spējīga personība, brālis, draugs, jauneklis, mīļākais. Palīgs. Veltījums. Brīdinājums. Trauksme. Modrība. Pesimisms. Mājdzīvnieks.

Padoms:
Esiet modrs, turiet degunu pret vēju.


19.Tornis  (pīķu sešinieks)
Rezultāts, noslēgums. Skola, izglītības iestāde, izglītība, darbs. Valsts iestāde. Iestāde vispār kā tāda. Varas struktūras. Autoritāte. Būt “optimālajā vietā”. 
Padoms:
Kāpiet augšup, bet ir jāuzmanās no reiboņiem.


20.Dārzs  (pīķu astotnieks)
Prieks, līksmība. Sabiedrība, publicitāte, publiskums. Cilvēku tikšanās, patīkama laika pavadīšana sabiedrībā, kurā viņi ierodas, atpūšas. utt. Atpūtas vieta. Relaksācija Pikniks. Atelpa.

Padoms:
Dodieties atvaļinājumā, mainiet apkārtni vai dodieties ārā svaigā gaisā. Atlieciet visas darīšanas.

21.Kalns  (kreiču astotnieks)
Grūtības, šķēršļi, traucēkļi. Spēks, izturība, diženums. Jauda, platums, augstums. Nepārvarams šķērslis, blokāde. Aizsardzība. Klupšanas akmens. Sašutums. Apgrūtinājumi.

Padoms:
Jāmeklē aizsardzība.


22.Krustceles  (kāravu dāma)
Krustceles, izvēle. Ceļa sadalīšanās, ceļa izvēle, jauns ceļš, lēmuma pieņemšana, risinājuma vai jauna ceļa atrašana.Šaubas. Ceļa rādītājs. Apvedceļš. Kavēšanās. Meditācija.

Padoms:
Nekļūdieties izvēloties.


23.Žurkas  (kreiču septītnieks)
Zādzība. Zaudējums, bailes, sabojāšana, bojājumi. Var aplaupīt, izvilkt no maka vai kabatas. Uztraukumu kārts, kaut kas grauj cilvēku. Iejaukšanās. Mantkārīgi radinieki.

Padoms:
Izmantojiet iespēju parādīt savas spējas.


24.Sirds  (ercenu kalps)
Draudzība, mīlestība. Sirsnība, maigums, sirsnīga vēlēšanās.Mīlestība mīlestībā. Jūtas. Emocijas, sajūtas, izjūtas.
Padoms:
Klausieties to,  ko saka jums sirds.

25.Gredzens  (kreiču dūzis)
Kāzas, laulības, līgums, kontrakts, vienošanās, partnerība.  Partnerattiecības, līgumu slēgšana, biznesa partnerattiecības, draudzības attiecības. Dāvana. Vērtība. Savstarpēja vienošanās. Saņemt atbalstu. Saņemt atļauju. Iešana pa apli.
Padoms:

Turiet doto vārdu un solījumu.


26.Grāmata  (kāravu astotnieks)
Mācības, pieredze. Grāmata.Zināšanu iegūšana, noslēpumainība, zemapziņa, centība, kaut kas nav īsti skaidrs un saprotams. Zināšanas par lietām, kas slēptas no mums vai slēpjam mēs paši. Palīdzība no pieredzējuša cilvēka. Jums jābūt apdomīgam, visu labi domājiet. Laba kārts radošiem cilvēkiem, mistiķiem, rakstniekiem, zīlētājiem. Informācija. Zinātne. Pētījums. Noslēpums. Stāsts. Informācijas avots, ieskaitot digitālo.
Padoms:
Bruņojieties ar zināšanām vai informāciju, meklējiet padomu pie speciālista.


27.Vēstule  (pīķu septītnieks)
Paziņojums, vēstule. Rakstiska kontaktēšanās, pasts, līgumi, tālrunis, fakss, e-pasts, mobilie sakari. Ziņa. Dokumenti. Izziņa, pavēste, u.c. Konfidenciāla informācija. Sūdzība. Lūgumraksts. Mīlestības vēstule. Nauda aploksnē.
Padoms:
Jums nepieciešama papildu informācija.


28.Vīrietis  (ercenu dūzis)
Vīrietis. Vaicātāja kārts, ja tas ir vīrietis. Tāpat var nozīmēt draugu, tēvu, brāli. Ja zīlē sievietei, tad nozīmē dzīvesbiedru vai mīļoto vīrieti.Tēvs, vīrs, spēcīga un uzticama persona. Partneris sievietei. Jautātājs. Vīrieša vīrišķās īpašības. Vīrišķīgās izpausmes.
Padoms:
Parādiet vīrieša īpašības  - aktivitāte, noteiktība.


29.Sieviete  (pīķu dūzis)
Sieviete. Vaicātāja kārts, ja tā ir sieviete. Tāpat var nozīmēt draudzeni, māti, māsu. Ja zīlē vīrietim, tad nozīmē dzīvesbiedri, mīļoto sievieti.  Varbūt šī ir sieviete, kas iejaucas jūsu dzīvē. Laulātā vai partnere vīrietim.Sievietes sievišķās īpašības.
Padoms:
Parādiet  sievišķās īpašības - pasivitāte, izjūtas.


30.Lilijas  (pīķu karalis)
Vara, aizbildniecība. Lilija ir karaliskās varas simbols. Kārts nozīmē, ka jums ir spēcīgs atbalsts no augsta aizbildņa. Ar pozitīvām kārtīm: domas par baudu, seksu. Veiksme, pozitīvu apstākļu apvienojums. Ar negatīvām kārtīm: nemiers, satricinājums, konflikti, spēcīga cilvēka spiediens.Nevainība. Šķīstība. Maigums. Godīgums. Draudzība. Aristokrātija. Cilvēks no labas ģimenes.
Padoms:
Esiet godīgi.


31.Saule  (kāravu dūzis)
Veiksme, izdošanās. Jūsu dzīves saulainā puse. Vinnests un bagātība. Veiksme ir bezgalīga, veiksmju un laba garastāvokļa periods.Siltums, dienvidi, vasara. Laime, veiksmīgas izredzes.Skaidrība. Saprašana. Radošs pacēlums. Mīlestība. Iedvesma.Uzmanības centrs.
Padoms:
Esiet darīšanu centrā un esiet radošs. Esiet sabiedriski aktīvs.


32.Mēness  (ercenu desmitnieks)
Cieņa, autoritāte.  Sajūtas, vakara laiks, nakts, ziemeļi. Labvēlīga kārts popularitātes, veiksmes un atzīšanas jautājumos. Saistīta ar laimi visā, kas attiecas uz mākslu un radošo darbību. Šaubu un vilcināšanās periods Iemācīties klausīties intuīcijas  balsi.Iekšējā pasaule. Pārdomāšana. Nepareizs priekšstats. Mīkla. Trauksme Neliels apjukums.
Padoms:
Neuzticieties nevienam un nesteidzieties.


33.Atslēga  (kāravu desmitnieks)
Atklājums, risinājums. Enerģija, spēks, darbs, prasmīgs roku darbs, aktivitāte, veiksme, vēlmes piepildīšanās.Iespēja. Piekļuve. Saprašana. Atbilde. Rīks. Parole. Kaut kas tiek atvērts vai aizvērts.
Padoms:
Izmantojiet to iespēju, kas jums ir dota.


34.Zivis  (kāravu kungs)

Vēlēšanos piepildījums. Nauda, finanses, uzņēmējdarbība, skaidrās naudas aprite. Izbaudi dzīvi. Jūtieties labi kā zivs ūdenī. Kaut kā dziļums. .
Padoms:
Atrisiniet problēmu bez piepūles.

35.Enkurs  (pīķu devītnieks)

Stabilitātes simbols, drošība. Uzticama draudzība. Stabilas un ilgstošas attiecības ģimenē un draudzībā. Vecums,  garums, dziļums, klusa osta, klusuma periods. Pietura. Gaidas. Pieķeršanās. Biotops. Pārmērīga idealizācija. Stagnācija.

Padoms:

Kārts piedāvā izmest enkuru, kas nozīmē apstāties šeit un tagad.


36.Krusts  (pīķu sešinieks)

Bēdas, nopietna problēma, kura bija vai arī vēl būs. Tas ir „krusts”, kuru nesat. Nozīmē tās ciešanas un zaudējumus, kurus jūs apzināti pieņemat augstāko mērķu labā. Dzīves pārbaudījumi. Smagi neizbēgami notikumi, kas jāpārdzīvo kā mācība.Liktenis Karma. Pienākums. 
Padoms:
Nesiet savu krustu ar cieņu vai apņēmīgi uzlieciet krustu pāri tam par ko jautājat.

Lenorman kāršu kāva var būt arī cita nekā šajā rakstā attēlotā, taču kāršu nozīme paliek tā pati. Lenorman kārtis dažādās kāvās ir vienādi patiesas. Un katra no kāvām rod savus atbalstītājus. Zinot kāršu nozīmes jūs variet viegli saprast un izskaidrot jūsu izklājuma būtību zīlējot ar Lenorman kārtīm. Kāršu salikumi jums palīdzēs izskaidrot pāru kārtis izklājumos par nākotni.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.