ZĪLĒŠANAS VEIDI
PARASTĀS KĀRTIS
 

Zīlēšana par situāciju


Šī triāde tiek izmantota gadījumos, kad ir nepieciešams noskaidrot, kas notika pirms jautātās situācijas un izdarīt prognozi par situācijas attīstību nākotnē. Sajauciet kārtis domājot par interesējošo situāciju, un izvelciet trīs kārtis.

  • 1.      Pagātne – jautājuma pirmsvēsture, no kā izveidojās pašreizējā situācija
  • 2.      Tagadne – kas notiek pašreizējā brīdī.
  • 3.      Nākotne – kurp viss novedīs, iespējamais iznākums.

Parasto kāršu nozīme

Zīlēšana par nākotni

Vispirms sajauciet kārtis, izlieciet tās aplī un izvelciet 7 kārtis ar neredzamo pusi uz augšu. Pirmās 6 kārtis jāizliek uz galda sešu staru zvaigznes veidā , sākot no augšas pulksteņa rādītāja virzienā. Septītā kārts jāliek centrā.

 Pēc tam jūs varat atklāt pirmās 6 kārtis tādā secībā, kādā tās tika izliktas un sākt tās tulkot. Pieslēdziet savu intuīciju, lai pēc kārtas interpretētu visas 6 kārtis, kuras prognozē Jūsu nākotni, pēc tam atklājiet 7. kārti apļa vidū , kura pavērs Jums tuvāko nākotni.

Parasto kāršu nozīme

Čigānu zīlēšana

Šī ir vienkārša zīlēšanas metode, kura ļaus jums noskaidrot notikumus, kādi var notikt jūsu tuvākajā nākotnē. Kāpēc var notikt? Tāpēc ka, kārtis apraksta iespējamo notikumu attīstību atkarībā no jūsu uzvedības, izturēšanās un rakstura. Kārtis ļaus jums pacelt noslēpumu sagšu,  kura klāj nākotni,  un sagatavoties iespējamām grūtībām un izvairīties no iespējamām nepatikšanām. Tieši tāpēc zīlēšana ar parastajām spēļu  kārtīm ir tik populāra ne tikai pie mums, bet arī citur pasaulē..

Čigānu zīlēšanai ar spēļu kārtīm jums būs nepieciešama standarta kava ar trīsdesmit sešām kārtīm. Koncentrējieties uz sevi, izdzenājiet visas nevajadzīgās domas. Jums ir nepieciešams sasniegt to iekšējā miera stāvokli , kas ļaus jums sadzirdēt informāciju, kura jūs interesē. Pareiza sevis noskaņošana spēlē milzīgu lomu zīlēšanā ar kārtīm. Atslābinoties un koncentrējoties uz zīlēšanu jūs spēsiet precīzāk saprast to, ko kārtis jums cenšaties pateikt.

 Pārcilājot kārtis rokās vai jaucot tās uz galda centieties koncentrēties uz jūs interesējošo jautājumu. Ja jūs zīlējat sev, tad mēģiniet it kā sajust, sadzirdēt, ko jums kārtis teiks. Ja jūs zīlējat citam cilvēkam - koncentrējieties uz viņu. Ja šī persona ir blakus jums, tad pēc sajaukšanas dodiet tai pārbīdīt daļu kāršu kavas uz savu pusi, tad noceliet šo daļu un pārvietojiet to uz kavas apakšu. Ar šo darbību jūs veicat īpašu noskaņošanos uz šo personu. Ja jūs vienatnē zīlējat uz citu personu, tad  analoģiski pārbīdiet daļu kavas uz sevi.

   Tagad jūs varat sākt izvilkt kārtis. Kārtis var ņemt pēc kārtas no kavas augšas vai izvilkt no kavas vidus, šeit atšķirību nav. Ja pareizi sajaucāt kārtis, jūs izvilksiet tieši tās kārtis, kuras ir īstās zīlēšanas veikšanai un kuras vispareizākajā veidā sniegs atbildes uz jūsu jautājumiem.

  Vienu pēc otras izvelciet deviņas kārtis un izvietojiet tās uz galda ar zīmējumiem uz augšu kā norādīts attēlā.

  Augšējā rindā nozīmē pagātni (1. kārts - tālāka pagātne, 3.kārts - nesenie notikumi), vidējā rindā - tā cilvēka tagadne, kuram veicat čigānu zīlēšanu ar Parastajām spēļu kārtīm, apakšējā rindā -  nozīmē nākotni (7. kārts - tuvāka nākotne,  9. kārts -  tālāka nākotne). Šādā veidā  jūs varat atklāt svarīgākos notikumus tā cilvēka dzīvē, kuram zīlējat. Pareizi nolasīt zīlēšanas vēstījumu, jūs varat izlasot kāršu nozīmes sadaļā :

Parasto kāršu nozīme


Zīlēšana, kad nav konkrēta jautājuma


Ieteicamās kavas : parastās spēļu kārtis no 32, 36 vai 52 kārtīm.

Šis izkārtojums ir piemērots situācijā, kad vaicātājam nav konkrēta jautājuma, vai arī jūs vēlaties paskatīties, kas notiek vaicātāja dzīvē šajā noteiktajā laika periodā.

Kārtis tiek izliktas šādi:

Sajauciet kārtis un izvēlēties no kavas tikai 9 kārtis.

Pēc tam izlieciet tās 9 kārtis pusmēness veidā.

Izvēlieties nākamās 9 kārtis un izlieciet tās tādā pašā secībā.

Tulkojums:

Kārtis tiek tulkotas tikai pa pāriem un tikai savā kaudzītē, kas paredzēta konkrētai tēmai.

1. Pāris: persona, kuru vaicātājs satiks ;

2. Pāris: persona, kuru vaicātājs mīl vai mīlēs ;

3. Pāris: persona, kura ir nepatīkama vaicātājam ;

4. Pāris: stāvoklis, kas sniegs vaicātājam komfortu un mieru ;

5. Pāris: tas, kas sāpinās vaicātāju, vai kas var radīt bīstamību ;

6. Pāris: tas, kas palīdzēs vaicātājam ;

7. Pāris: tas, kas būs pārsteigs vaicātāju ;

8. Pāris: tas, ko vēlas vaicātājs ;

9. Pāris: nozīmīga jubileja vai jautrs notikums, kas vaicātājam nesīs laimi .

Parasto kāršu nozīme

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.