Šis būs apraksts par  tradicionālajiem veidiem zīlēšanā ar kārtīm, kurus var izmantot mājās apstākļos. Varbūt šie veidi ir līdzīgi viens otram, tomēr šo veidu izklāsts ir pilnīgi atšķirīgs.

Zīlēšanā izmanto parasto kāršu kavu no 36 kārtīs. Kavu uzmanīgi izcilā un sajauc, domās koncentrējoties uz personu, kurai liek un uz jautājumu, par kuru liek kārtis.

 1. veids.   Sajauc, pārcilā  kārtis, ar kreiso roku pārceļ uz savu pusi, iedomājamies vēlēšanos un izklājam kārtis lokā pa galda virsmu ar ārējo pusi uz augšu. Izvelkam 9 kārtis. Katras kārts nozīmi skatāmies tulkotājā.

 2. veids.  Sajauc, pārcilā kārtis, pārceļ ar  kreiso roku uz savu pusi. Izvelkam no kavas jebkuru karti  un atkarībā no šīs kārts masts  izvēlamies tās pašas masts karali (ja zīlē vīrietis) vai dāmu (ja zīlē sieviete). Pēc tam ap karali vai dāmu izliekam 9 kārtis. Pēc tam nosakām iedomātā likteni pēc kāršu tulkotāja.

 3. veids.  Sajauc, pārcilā kārtis, pārceļ ar kreiso roku uz savu pusi. Tālāk iedomājamies jebkuras masts karali vai dāmu un izliekam  kārtis 4 rindās pa  9 kārtīm. Kārtis, kas ieskauj iedomāto personu, noteiks to, kas ar viņu notiks. Katru kārti skatāmies kāršu tulkotājā.

 4. veids.  Sajauc, pārcilā kārtis, izliekam kārtis uz galda vienu pēc otras, skaļi nosakot: " Seši, septiņi, astoņi, deviņi, desmit, kalps, dāma, kungs, dūzis" Visas kārtis, kuras sakrita ar vārdiem atliekam malā. Tā darām trīs reizes. Tad pēc atliktajām kārtīm nosakām likteni cilvēkam, kuram šo visu izlikām (pēc kāršu tulkotāja).

 5. veids.  Sajauc, pārcilā kārtis, pārceļ ar  kreiso roku uz savu pusi. Izliekam kārtis krustā : Pirmo liekam vidū, tad pa vienai katrā pusē. Kāršu nozīmi nosakām pēc tulkotāja, bet laiku, kad tas notiks, pēc sekojošas metodes :

Augšējā kārts – tas, kas notiks nekavējoties.

Labā kārts – tas, kas notiks ne tik drīz.

Apakšējā kārts - pagājušais laiks.

Kreisā kārts - paredz dažādus šķēršļus.

Parasto kāršu nozīme

Turpinājums sekos........

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.