LENORMAN KĀRŠU IZKLĀJUMI  
Vienkāršākie un biežāk lietojamie
 

CEĻŠ         

Neieslīgstot niansēs, ar šī izklājuma palīdzību var saņemt pietiekoši precīzu kopējo skatu par situāciju, par tās attīstības perspektīvu.

Zīlēšanas apraksts

Noformulē jautājumu. Pēc tam visa kava tiek sajaukta, pēc tam izvelk piecas kārtis ar slēpto pusi uz augšu. Izvilktās kārtis liek uz galda, no kreisās uz labo pusi, tādā kārtībā kādā tās tika izvilktas. Pēc tam, kad tiek izlikta pēdējā kārts, tās tiek atvērtas.

Pozīciju nozīme :

1. kārts – Stāsta par neseniem notikumiem pirms jautājuma, situācijas, notikuma.
2. kārts – Izklāsta vaicātāja iespējas šajā jautājumā. Šeit var būt arī norādes uz  iespējamo palīdzību vai, ja negatīvas kārtis, uz nelabvēļiem vai šķēršļiem..
3. kārts -  Šī kārts apraksta vaicātāju vai arī raksturo pašu jautājumu.
4. kārts – Plāni, vēlmes, cerības. Dažreiz kārts šajā pozīcijā var dot padomu.
5. kārts – Nākotne. Rezultāts. Iznākums. 

LENORMAN kāršu nozīmes

VIRZĪBA UN PADOMS    

Vienkāršs paņēmiens zīlēšanā ar Lenorman kārtīm iekļaujot numeroloģijas elementus . Šajā izklājumā tulkojot katru kārti tā jāskata tikai saistībā ar pozīciju, kurā tā atrodas, neņemot vērā nozīmes kāršu savienojumos.

Zīlēšanas apraksts

Noformulē jautājumu. Pēc tam visas kavas kārtis sajauc un izvelk 1. kārti. Nākošas divas kārtis izvelk saskaņā ar iepriekšējās kārts numuru. Padoma kārti (ceturto) atrod saskaitot visas trīs kopā 36. Ja 3 (trīs) kāršu summa pārsniedz 36, tad no iznākuma ir jāatņem skaitlis 36 tik reizes, lai tas paliktu vienāds vai mazāks par 36.

Kāršu pozīciju nozīme ir šāda:

1.Pagātne, kas ietekmē šī brīža situāciju.

2.Jautājuma būtība un virzošie spēki uz šo brīdi.

3.Iespējamās perspektīvas.

4. Padoms - ko darīt, kādiem principiem pieturēties.

LENORMAN kāršu nozīmes

PIECI ELEMENTI        

Vienkāršs paņēmiens zīlēšanā ar Lenorman kārtīm iekļaujot numeroloģijas elementus . Katra kārts atbilst noteiktam elementam, un sniedz informāciju par lietu kārtību noteiktās dzīves jomās + iznākums-padoms. Šajā izklājumā tulkojot katru kārti tā jāskata tikai saistībā ar pozīciju, kurā tā atrodas, neņemot vērā nozīmes kāršu savienojumos.
Zīlēšanas apraksts
Vispirms jums nepieciešams, izvēlēties "signifikatoru" - vaicātāja personīgo karti vai tās personas kārti, par kuru zīlē. Ja zīlē vīrietim, tad izvēlas 28 kārti "Vīrietis" (ercena dūzis), ja zīlē sievietei, tad izvēlas 29 kārti "Sieviete" (pīķa dūzis).
Tālāk kārtis sajauc un izvelk 4 (četras) kārtis.
 Kāršu pozīciju nozīme ir šāda:
1 - kārts - Aicinājums. Tas atbilst Uguns elementam. Kārts stāsta par to, ar ko jums (vai personai, par kuru jautā) vislabāk būtu nodarboties dzīvē;
2 - kārts - Darījumi. Atbilst Zemes elementam. Kārts stāsta par situāciju darba lietās (biznesā) un finansiālo stāvokli;
3 - kārts - Attiecības. Atbilst Gaisa elementam. Kārts sniedz informāciju par attiecībām ar apkārtējiem cilvēkiem;
4 -  kārts - Jūtas. Atbilst Ūdens elementam. Šī kārts apraksta jūtu būtību  un emocionālo stāvokli;
5 -  kārts - Gars. Likteņa Kārts - tas, kas ir paredzēts cilvēkam no "augšas". Tā var būt arī kā savdabīgs padoms, kas norāda uz to, kas personai, kurai zīlē  būtu darāms  situācijas uzlabošanai. Tāpat kā "numeroloģiskajā izklājumā", šī pēdējā kārts tiek atrasta numeroloģiskā veidā, tas ir -saskaitot pirmo četru kāršu numurus . 
Ja 4 (četru) kāršu summa pārsniedz 36, tad no iznākuma ir jāatņem skaitlis 36 tik reizes, lai tas paliktu vienāds vai mazāks par 36.
Piemēri  :
1.  6 + 2 + 8 + 1 = 17 ( piektās kārts numurs)
2.  12 + 17 + 5 + 21 =  55 - 36 = 19 ( piektās kārts numurs)
3.  19 + 31 + 23 +20 = 93 - 36 - 36 = 21 (piektās kārts numurs)
LENORMAN kāršu nozīmes


KAS BŪS VAI NEBŪS JA . . . 

Nedaudz īpatnējs paņēmiens zīlēšanā, lai noskaidrotu un izanalizētu kādas darbības, notikuma, situācijas ieguvumus un zaudējumus.

Zīlēšanas apraksts

Vispirms jums nepieciešams, izvēlēties "signifikatoru" - vaicātāja personīgo karti vai tās personas kārti, par kuru zīlē. Ja zīlē vīrietim, tad izvēlas 28 kārti "Vīrietis" (ercena dūzis), ja zīlē sievietei, tad izvēlas 29 kārti "Sieviete" (pīķa dūzis).

Tālāk noformulē jautājumu, kārtis sajauc un izvelk 12 (divpadsmit) kārtis.

 Kāršu pozīciju nozīme ir šāda:

1 ; 5; 9 - "Ja jā, tad būs "- ja darīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad būs (notiks, radīsies, iestāsies, ut.t.)....kaut kas.

2; 6; 10 - "Ja jā, tad nebūs"- ja darīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad nebūs (nenotiks, neradīsies, neiestāsies, ut.t.)...kaut kas.

3; 7; 11 - "Ja nē, tad būs"- ja darīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad būs (notiks, radīsies, iestāsies, ut.t.)....kaut kas.

4; 8; 12 "Ja nē, tad nebūs"- ja nedarīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad nebūs (nenotiks, neradīsies, neiestāsies, ut.t.)....kaut kas.

LENORMAN kāršu nozīmes

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.