VINTĀŽAIS GUDRĪBAS ORĀKULS
vintage wisdom oracle KĀRTIS
 

Vintāžās gudrības orākuls

Vintage  Wisdom Oracle ir Viktorijas Moselejas radītā kāršu kava. Šīs pārsteidzoši skaistās kārtis savos attēlos ir apkopojušas pagājušo laiku greznās un noslēpumainās gudrības.

Komplektā ir 52 kārtis. Šai kavai ir lielisks pirmsākuma stāsts - tā ir daļa no Moselejas "neplānotā ceļojuma", kas ir attīstījies gadu gaitā, kad viņa pārgāja no interjera dizaina jomas uz savu intuitīvo spēju izpēti un attīstīšanu. Kādā vienā jaukā brīdī tika palaista Vintage stila apsveikuma kartīšu izdošanas kampaņa, un parādījās šis skaistais kāršu komplekts !

Orākuls pēc būtības ir sievišķīgs, iedvesmojoties no dievietēm, dīvām un ēteriskām mūzām. Tajā ir apvienotas ilustrācijas no senlaicīgām franču pastkartēm ar vecām sēpijas fotogrāfijām, savvaļas ziediem, dabas totēmiem un smalkām Vintage mežģīnēm. Kā arī Moseleja izmantoja vēsturisko mākslinieku, piemēram, Džona Voterhausa un Vincenta van Goga,  elementus

Uzticība, paļāvība

Uzticība ir trausls zieds, kuru ir grūti atrast, bet viegli salauzt. Mums ir jāapgūst mācības par uzticēšanos, kas padziļina mūsu izpratni par dzīvi un ļauj domāt gudrāk. Salauzta uzticēšanās var vainot un ierobežot mūsu spēju dzīvot pašreizējā brīdī ar atvērtu sirdi. Šīs kartes klātbūtne parāda jūsu nepieciešamību uzticēties. Jūsu attieksme pret dzīvi tieši atspoguļo jūsu spēju uzticēties un pieņemt gudrību. Ļaujiet mīlestības spēkam mazināt negatīvo ietekmi un pievērsiet uzmanību visām jomām, kurām tā ir vajadzīga.

Ēna

Ja gaisma atspoguļo augstāku spēku, ēna pati par sevi ir tumšās karmas atspulgs, kas mūs noenkuro mūsu nevēlēšanā stāties pretī primitīvām emocijām un impulsiem. Mēs cenšamies nebūt ēna, bet tā ir daļa no mums. Mēs redzam savu ēnu kā vājumu un cenšamies to slēpt no ārpasaules. Taču šādi rīkojoties, mēs iztērējam dārgo enerģiju. Šīs kartes izskats parāda spēju redzēt, kā ēna var paslēpties un parādīt sevi. Izceļot savas bailes gaismā, jūs gāzīsit tām kādreiz piederošo varu un pārvērtīsit tās par spēcīgiem sabiedrotajiem.

Atspulgs

Mūsdienu drudžainais dzīves ritms bieži var likt mums pieņemt ātrus lēmumus, kas dažkārt noved pie dārgām kļūdām. Pienākumu spiediens dažiem var likt domāt, ka viņu dzīve nav no viņiem atkarīga. Šīs kartes klātbūtne aicina atrast pilnīgu priekšstatu par dzīvi kopumā. Aplūkojot pagātnes kļūdas, jūs varat iegūt skaidrību par tagadni.

Tīrība, skaidrība

Tīrība mudina jūs apsvērt prāta, ķermeņa un gara savstarpējo saistību. Jums var būt nepieciešams dziedināt savu garu vai ķermeni. Tuvojas problēmas, no kurām jau sen esi vairījies. Ja jūs tos neatrisināsiet tagad, tie turpina uzkrāties. Dzīvei ir veids, kā pievērst mūsu uzmanību negaidītos un dažreiz neērtos veidos. Jūs dodat vietu jaunumam, skaidrībai un labvēlīgākām ietekmēm.

Jauda

Mūsdienu pasaulē mēs nereti savu vērtību novērtējam ar ilūziju par pasaulīgumu un materiālo ieguvumu sajaucam ar panākumiem. Daudzi jūtas bezpalīdzīgi, bet tas var notikt tikai tad, ja mēs nemeklējam spēku un gudrību. Tomēr patiesais spēks rodas no spējas tos atpazīt un atšķirt. Šīs triumfējošās kārts klātbūtne atgādina par jūsu garīgo mantojumu. Mēs visi esam daļa no Visuma. Izmantojiet savu spēku saprātīgi. Iestājieties par saviem uzskatiem. Esi mērķtiecīgs.

Harmonija

Šī karte saka, ka jums ir jāatbrīvojas no jebkādiem iespējamiem konfliktiem, spriedumiem vai izolācijas, noskaņojot sevi harmonijai. Ir jārīkojas vienoti ar dzīvi un citiem. Ieklausieties citu vajadzībās, dabas balsī vai savas dvēseles klusumā.

Brīvība

Izvelkot šo karti, jūs cenšaties apsvērt visas savas dzīves ierobežojumu jomas. Iespējams, ka jūs jūtaties vajā neizbēgami apstākļi vai nebeidzamas izvēles. Tikai jums ir izvēles brīvība. Tā ir garīga brīvība, kuru nevar novērst, un tā piešķir dzīvei jēgu un mērķi. Paturiet prātā, ka par katru darbību ir vienāda reakcija un ka katra brīvība ir atbildīga.

Koncentrēšanās

Koncentrējies. Meditācija, garīgā izpēte var tuvināt mūs mūsu dievišķajai dabai. Mūsu enerģijas var izkliedēties un izsīkt un radīt apjukumu. Paredzamais izsīkuma stāvoklis. Karte aicina rast iekšējo harmoniju. Darbs vai veiksme var novērst uzmanību no mūsu garīgās būtības un sagriezt mūsu spārnus. Dzīve nemitīgi mainās, jums ir jābūt elastīgam un koncentrētam, lai izdzīvotu. Koncentrējot uzmanību uz iekšu, jūs iegūstat spēku rīkoties. Taupiet savu enerģiju garīgā progresa attīstībai.

Dievišķais laiks

Šī karte aicina saskaņot savu raksturu, būt pacietīgam un elastīgam. Kaut kas var notikt citā tempā, nekā jūs gaidījāt. Spontānu iespēju rašanās. Esiet gatavi pārsteigumiem. Nezaudējiet ticību, tas stiprinās jūsu patiesos centienus un nodomus. Dzīve ne vienmēr norit saskaņā ar mūsu vēlmēm. Klausieties iekšējās vēlmes. Sapņošana un meditācija var atklāt vērtīgas atziņas. Dievišķā aizgādība vienmēr sniedz to, kas mums vajadzīgs. Atbildība gulstas uz katru cilvēku. Apsveriet neredzamos spēkus, kas ir noveduši jūs līdz šim jūsu dzīves punktam.

Ticība

Ir reizes, kad jūtamies nezināmā ēnā, kad mūsu ticība dievišķajam mērķim ir kļuvusi trausla. Jauna izaugsme un vēlme meklēt atbildes. Dievišķās mīlestības spēka savienojums pilnībā darbojas katru sekundi katru dienu. Ticība mūs savieno ar neredzamo. Daudzas mulsinošas situācijas liek mums apšaubīt savu ticību, apelējot uz netaisnības un upurēšanas sajūtu, kad dzīve ne vienmēr atalgo mūsu labākos centienus. Šīs kartītes klātbūtne ir atgādinājums par ticību, saskaroties ar grūtībām.

Aizsardzība

Šī karte nozīmē, ka esat aizsargāts. Mēģiniet saprast, kāpēc šī karte parādījās šodien. Tas palīdzēs noteikt, kuras jomas ir jānostiprina. Atcerieties, ka jūsu izskats un domas var piesaistīt gan tumsu, gan gaismu. Pārraujiet saites, kas izlauž jūsu aizsardzību. Centieties saglabāt savu enerģiju mierīgi un bez panikas. Klausieties meditācijas. Esi drosmīgs un stiprs. Esiet atvērts un gatavs rīkoties.

Taisnība, patiesība

Spēka būtība ir daļa no mūsu kā garīgas būtnes atmodas. Šī pilnveidošanās prasa laiku, un pūles ne vienmēr ir acīmredzamas ārpasaulei. Spēku var attīstīt, izmantojot gatavību atpazīt dzīves mācības. Šī karte aicina novērtēt spēka spēli dzīvē un to, kā tas izpaužas tevī. Ievērojiet savus nodomus un to, kas motivē aicinājumu uz varu. Varbūt jums ir nepieciešams kaut ko pierādīt pašam. Vai varbūt jums ir jāpieņem saprātīgi lēmumi. Dažreiz dzīve mūs nostāda fakta priekšā, lai atklātu varas patieso būtību. Būt atvērtam spēka enerģijai ir gudri.

Pāreja

Šīs kartes klātbūtne norāda uz izmaiņām un pāreju starp divām dzīves nodaļām. Neizbēgamas beigas un jauni sākumi dod ceļu jaunai izaugsmei un transformācijai. Pāreja ir neizbēgama. Virzieties uz priekšu mīlestības un cerības garā. Esiet godīgs par savu veco dzīvi.

Svētnīca

Svētnīca sākas ģimenes drošībā. Bet, mums augot, mūsu uztvere par svētnīcu attīstās atkarībā no tā, kā mēs pieskaramies pasaulei. Svētnīca vienmēr sniedz atbalstu, ļaujot mums vienkārši būt pašreizējā brīdī. Jūsu personīgā ideja par svētnīcu var izpausties kā noteikta vieta, zīme vai iekšēja atkāpšanās meditācijai. Dodieties prom no problēmas, nostipriniet iekšējos resursus. Gatavojieties izlēmīgai rīcībai.

Savienība

Spēka būtība ir daļa no mūsu kā garīgas būtnes atmodas. Šī pilnveidošanās prasa laiku, un pūles ne vienmēr ir acīmredzamas ārpasaulei. Spēku var attīstīt, izmantojot gatavību atpazīt dzīves mācības. Šī karte aicina novērtēt spēka spēli dzīvē un to, kā tas izpaužas tevī. Ievērojiet savus nodomus un to, kas motivē aicinājumu uz varu. Varbūt jums ir nepieciešams kaut ko pierādīt pašam. Vai varbūt jums ir jāpieņem saprātīgi lēmumi. Dažreiz dzīve mūs nostāda fakta priekšā, lai atklātu varas patieso būtību. Būt atvērtam spēka enerģijai ir gudri.

Miers

Neatkarīgi no ticības vai kultūras mūsu vajadzība pēc miera ir universāla. Pasaule ir ne tikai mierīgā harmoniskā eksistencē. Domām ir spēks atbrīvot vai paverdzināt domātāju. Jūsu domu kvalitāti atspoguļo jūsu realitāte, tāpēc uzmanieties no iespējamām paralizējošām domām, piemēram, spriedumiem vai kritikas. Koncentrējies. Disciplinē savas domas. Vēl viens veids, kā atrast mieru, ir palīdzēt citiem. Atrodi sirdsmieru, un tu vairs nebūsi pakļauts ārējiem apstākļiem.

Jauns sākums

Šī karte norāda, ka jūs gaida jauns dzīves posms. Būs iespēja izbeigt pagātni. Šīs kartes enerģija jūs atbalsta, palīdz pārvarēt vecos ieradumus vai veidus, kas jūs kavē. Jauns sākums ne vienmēr ir radikāls; dažreiz tā ir virkne smalku izmaiņu. Iespējams, jūs jau ilgu laiku esat strādājis un tiecies pēc pārmaiņām, taču kaut kas jūs apturēja. Ziniet, ka drīz sāksies pārmaiņu cikls.

Daba

Paātrinoties tehnoloģiju attīstībai, mūsu saikne ar dabu ir nopietni traucēta. Bet māte daba vienmēr ir blakus un vienmēr ir dāsna pret mums. Viņa mums atklāj savas bezgalīgās gudrības noslēpumus. Daba iedvesmo pazemību un brīnumu, vedot mūs pie jautājuma par dzīvību, nāvi un pārvērtībām. Jūs esat saistīts ar dabu un jums ir jāpastāv ar to harmonijā. Padziļiniet saikni ar dabu. Jūs varat justies apmaldījies vai iesprostots. Bet ļaujiet dabas enerģijai jums palīdzēt.

Pacietība, neatlaidība

Pacietība ir vienkārša īpašība. Bet patiesībā daudzi no mums visu mūžu pavada, mācoties šī dziļā tikuma gudrību. Mūsdienu pasaule ir grūta vieta, kur attīstīt pacietību. Kad nevaram vairāk, mēs atlaižam vaļā izniekoto enerģiju un padodamies. Jūsu meklētās atbildes neparādās, kā gaidīts. Jūs varat justies kā apstākļu upuris. Pacietība sniedz ticību un cerību. Ievērojiet viņas gudro padomu, saskaroties ar izmaiņām vai kavēšanos. Izbaudiet atlīdzību, ko sniedz pacietība.

Mīlestība

Mēs varam viegli aizmirst, ka esam garīgas būtnes, kurām ir mirstīga pieredze. Ik pa laikam mūs apžilbina bailes, krīze un cīņa par izdzīvošanu. Bailes un mīlestība nevar ieņemt vienu un to pašu vietu. Mīlestība ir mūsu radītāja. Šī karte aicina jūs pieskarties spēcīgajam mīlestības dziedinošajam spēkam, jo tās gaisma var apgaismot jūsu ceļu. Piedod kādam vai pārvar problēmas no pagātnes, kur bija vilšanās un mīlestības sāpes. Ļaujiet mīlestībai ienākt jūsu dzīvē. Neļaujiet šim brīdim paiet jums garām. Mīlestība aicina nojaukt šķēršļus un ielaist burvju savā dzīvē. Mīlestība ļauj visam kļūt iespējamam, var notikt brīnumi. Mīlestība uztur dzīvību. Esiet gatavs kontrolēt savas mīlošās sirds gudrību.

Pateicība

Ir pierādīts, ka pateicīga dzīve parasti ir laimīgāka. Pateicības karte aicina parādīt savas ikdienas dzīves dāsnumu, vienlaikus atceroties daudzos iemeslus būt pateicīgam. Šis var būt labvēlīgs laiks, lai izteiktu pateicību vai vienkārši kā signāls, lai novērtētu savas svētības. Lai kļūtu beznosacījumu pateicīgs par dzīvi, ar visiem kāpumiem un kritumiem, neatkarīgi no rezultātiem, cilvēkam ir jāsaplūst, lai atrastu harmoniju starp materiālo un garīgo.

Grācija, pievilcība

Šīs kartes klātbūtne ir aicinājums apstāties, uzņemties drosmi un atgriezties pie šī brīža pārsteidzošās vienkāršības. Jūs varat justies nomākti vai izolēti. Iespējams, jūs vērtējat progresu pēc mākslīgiem kritērijiem, kas nekādi neietekmē garīgo personību. Bija reizes, kad žēlastība bija klāt, bet palika nepamanīta. Mēģiniet to saskatīt, lai jūs varētu saplūst ar to, jo tas vienmēr ir klātesošs jūsu ikdienas dzīvē, un drīz jūs sapratīsit, ka tumšākās dienas nav tik biedējošas, lai tās būtu neaizsniedzamas.

Atklājums, ieskats

Ieskata kartīte vēsta par spēcīgas izaugsmes un paplašināšanās iespēju un nepieciešamību pēc paaugstinātas izpratnes. Izpētiet faktus, meklējiet gudrību no pagātnes pieredzes un ieklausieties savā intuīcijā. Laiks izpētīt patiesību, pirms virzīties uz priekšu. Daudzveidība un labvēlīgi apstākļi nozīmīgai izaugsmei. Bet šī virzība uz priekšu ir atkarīga no gudrības kvalitātes, kas ir jūsu ieskata pamatā. Rīkojieties pret savas enerģijas izkliedēšanu.

Skaistums, daiļums

Skaistumam ir spēks atgriezt mums māju sajūtu un laimes sajūtu. Tomēr viņai ir spēks pazemot, iepriecināt un dot cerību. Skaistums pastāv visur. Dažreiz skaistums mūs izvairās. Mēs spējam tikai aptaustīt šķautnes un labot ārējos skaistuma pārkāpumus. Šīs transformējamās kartes izskats liek atvērt acis, lai ieraudzītu skaistumu un pieņemtu to. Šis ir labvēlīgs laiks, lai paplašinātu savu uztveri. Palieliniet savu saikni ar dievišķo dabu.

Līdzsvars

No dzimšanas brīža mēs ieejam pretstatu valstībā. Līdzsvara atrašana ir nepārtraukta darbība izdzīvošanas ceļā, tā ved uz dziļāku, izsmalcinātāku dzīves izpratni. Strādājiet, lai izveidotu līdzsvarotāku dzīvi. Līdzsvara zaudēšana jebkurā jomā var novest pie perspektīvas, skaidrības un galu galā mūsu ceļa zaudēšanas. Šīs kartes klātbūtne novirza jūs uz zonu, kur jums ir nepieciešams atjaunot līdzsvaru. Esi godīgs un ieklausies savā intuīcijā, un tad sapratīsi, kurai jomai ir vērts pievērst uzmanību. Jūs veidojat savu ceļu.

Intuīcija

Šī karte mudina jūs rīkoties. Intuīcija var novest pie tavām zināšanām. Ikvienam ir intuīcija dažādās pakāpēs. Kamēr intelektam ir sava vieta, šī karte atgādina meklēt atbildes. Vizualizējiet savu prātu kā tukšu bļodu, lai uztvertu ziņas, kas rodas no intuīcijas avota. Intuīcija ieklausās iekšējās vēlmēs. Jūs atradīsit gudrus risinājumus, saskaroties ar grūtībām vai jebkurā situācijā, kurā nepieciešama skaidrība. Meklējiet simbolos vai krāsās norādes, kas varētu būt saistītas ar problēmu.

Pamošanās, atmoda

Šī labvēlīgā karte vēsta par jaunu gaismu jūsu ceļā. Atmošanās process var izpausties dažādos veidos. Nepieciešams pārņemt situāciju un pieņemt to, nevis vainot citus par problēmām. Vai varbūt jums ir jābūt drosmīgam un jāatbrīvojas no vecām bailēm. Izdari apzinātu izvēli un atklāj jaunu dzīves virzienu. Pārejas enerģija palīdz atšķirt vērtīgo no nederīgā.

Senči

Šī ir siltuma un maiguma karte. Mūsu sarežģītajā pasaulē ģimenes saites var sagraut dziļas kultūras pārmaiņas, šķiršanās un ģimenes nesaskaņas. Gudri veci cilvēki ne vienmēr tiek cienīti. Šī karte aicina būt atvērtiem savu senču garīgajai ietekmei, lai gūtu iedvesmu. Mūsu senčiem ir svarīga loma mūsu dvēselei. Ir pienācis laiks piedošanai. Sazinieties ar savu senču gariem, atbildiet uz viņu lūgumiem un lūdziet viņiem savējos. Saziņa ar saviem senčiem palīdz mums saprast, no kurienes esam nākuši, kas mēs esam un kurp var vest mūsu ceļi. Tā ir izpratne, ka mēs nekad nedrīkstam būt vieni.

Nevainība

Nevainības gara atjaunošana un uzturēšana daudziem ir kļuvusi par apzinātu nepieciešamību. Mēs ilgojamies pēc pagātnes drošības, kur biežāk bija sastopama nevainība un pieklājība. Šīs kartes klātbūtne liek jums redzēt sevi vai situāciju, kurā var būt spriedums vai vainas apziņa. Pasaule ir peldēta gaismā, kas met ēnas. No šī viedokļa mēs visi esam "nevainīgi", un visas mūsu kļūdas ir mēģinājumi mācīties. Centieties atcerēties, ka vienmēr ir iemesli, kāpēc cilvēki uzvedas tā, kā viņi rīkojas. Mēs nedrīkstam viņus piedot vai saprast nevienā situācijā, bet galu galā piedošana var būt iespējama.

Rotaļīgums

Pienākums un stingrība var traucēt mūsu spēju dzīvot. Rotaļīgums dažkārt tiek uztverts kā nenobriedums, bet tā nav. Rotaļīguma būtība mudina atcerēties, ka esam spēlētāji dzīves spēlē. Karte iedvesmo meklēt atbildes, eksperimentēt, dažādot savu ikdienu. Atstājiet vajadzību pārvaldīt, pievērsieties intuīcijas un iedvesmas plūsmai.

Dziedināšana

Šīs kārts klātbūtne aicina jūs pārdomāt dziedināšanas enerģiju, ļaujot tās gaismai apspīdēt jebkuru jūsu dzīves jomu, kas ir nepieciešama. Ir daudz veidu, kā uzlabot savas dzīves kvalitāti, un izvēle ir jūsu ziņā. Tagad veiktie preventīvie pasākumi var novērst sarežģītākas problēmas nākotnē. Aktivizējiet savus iedzimtos dziedināšanas mehānismus un atjaunojiet kontaktu ar zemi. Veltiet laiku, lai padziļinātu attiecības ar dabas nomierinošo auru. Ja jūtat, ka neko vairāk nevarat darīt, esiet atvērts pacilājošas dziedināšanas brīnumam tā daudzos veidos.

Izteiksme, ekspresija

Esiet apdomīgs un atturīgs, īpaši, ja jūsu rīcība vai vārdi var kaitēt citiem. Vecās bailes var traucēt jums parādīt savu individualitāti. Tas var arī bloķēt emocionālo izaugsmi, ja ārējā izpausme neatbilst iekšējai realitātei. Daži cilvēki savu radošumu mēra pēc skolas un darba. Taču pieredze nemitīgi veidojas, tāpēc mūsu attieksme pret dzīvi tiek pārskatīta, kas savukārt ceļ virspusē jaunus talantus. Nekad nav par vēlu atklāt slēptos talantus. Šīs kartes klātbūtne aicina tuvāk aplūkot kādu no savām bailēm. Verbālā komunikācija ir tikai viens pašizpausmes aspekts. Kad vārdi neizdodas, ir daudz veidu, kā mijiedarboties ar pasauli: izmantojot radošumu, izskatu, pieskārienu.

Pārmaiņas

Šīs kartes klātbūtne ir signāls par gaidāmajām izmaiņām. Daba rāda, ka vienīgā nemainīgā dzīve ir pašas pārmaiņas. Gudri pieņemot pārmaiņas, jūs ļaujat vecajam dot ceļu jaunajam. Ir vajadzīgas izmaiņas. Ja jūs pieķeraties pagātnei, tas var radīt tikai skumjas. Vienmēr notiek pārmaiņas, kas nes jaunas dāvanas. Ik pa laikam esam bezspēcīgi gan pirms pārmaiņām, gan pirms nepieciešamības tās piezvanīt. Jūs varat brīvi izvēlēties, kā vislabāk rīkoties ar izmaiņām

Sargeņģelis

Eņģeļi vada un aizsargā dvēseles attīstību. Dažiem eņģeļu redzējums paliek nepamanīts, bet citiem viss mainās. Šīs kartes klātbūtne norāda uz jūsu nepieciešamību pēc virziena vai aizsardzības. Esiet pacietīgs un uzmanīgi klausieties, jo eņģeļi bieži sazinās neparedzētā veidā, taču vienmēr saskaņā ar dievišķā laika pilnību.

Uztvere

Šī kārts uzsver uztveres prasmi, kas aptver intuīcijas sfēru. Atvērts uztveres dāvanām, tomēr dažreiz šī karte ir maldinoša, lai veicinātu domas skaidrību. Mūsu vēlmes un jūtas iekrāso mūsu ceļu. Atlaidiet ierobežojumus.

Burvība

Šarms atdzīvina fantastiskus sapņus un centienus. Tas dod mums lielu potenciālu, bet var arī mūs iznīcināt, ja eksistējam tikai tā darbības laikā. Tas var būt jauns redzējums vai brīdinājums. Šī kārts prasa rakstura spēku, lai atšķirtu gudrus lēmumus no virspusējām kaprīzēm. Tikai jūs varat noteikt, vai jums patiešām ir jādara tas, ko esat plānojis. Ja šarma periodā jūtaties droši, uz priekšu. Bet, ja neesat pārliecināts, padomājiet vēlreiz.

Maigums

Šī kārts atgādina maiguma tikumu. Dzīve dažkārt var būt skarba, bet ceļš nosaka mūsu uzņēmību pret garīgo ietekmi. Dzīve aicina jūs piesaistīt šo īpašību, kad var būt vilinošāk reaģēt pretēji. Ja tā ir taisnība, šīs kartes klātbūtne ir izaugsmes iespēja.

Spēks

Spēka būtība ir daļa no mūsu kā garīgas būtnes atmodas. Šī pilnveidošanās prasa laiku, un pūles ne vienmēr ir acīmredzamas ārpasaulei. Spēku var attīstīt, izmantojot gatavību atpazīt dzīves mācības. Šī karte aicina novērtēt spēka spēli dzīvē un to, kā tas izpaužas tevī. Ievērojiet savus nodomus un to, kas motivē aicinājumu uz varu. Varbūt jums ir nepieciešams kaut ko pierādīt pašam. Vai varbūt jums ir jāpieņem saprātīgi lēmumi. Dažreiz dzīve mūs nostāda fakta priekšā, lai atklātu varas patieso būtību. Būt atvērtam spēka enerģijai ir gudri.

Līdzjūtība

Šīs kārts klātbūtne norāda, ka šis ir labvēlīgs laiks, lai skatītos uz pasauli caur līdzjūtību. Esiet informēts par jebkādiem stingriem spriedumiem un cerībām, kas var iesaldēt jūsu spēju rīkoties ar atvērtu sirdi. Sirsnīga, beznosacījumu mīlestība un rūpes par apkārtējiem. Palīdziet ar jebkādām problēmām. Meklējiet vadību no augšas un atveriet savu sirdi siltajiem līdzjūtības stariem.

Atbrīvošanās

Koncentrējieties uz saviem nodomiem, lai atbrīvotu visus nevēlamos pavadoņus, kas traucē jums progresēt. Jums ir jāizlaužas nākamajam solim un kustībai. Šīs kartes klātbūtne izceļ vajadzību atbrīvoties, piemēram, atbrīvoties no veco ieradumu ērtībām. Nākotnes neparedzamība, iespējamie draudi mūsu ikdienišķajai identitātei var mūs atturēt. Mēģiniet stāties pretī un izkliedēt visas ietekmes, kas neļauj jums iet savu ceļu.

Cerība

Kad lietas noiet greizi, mēs bieži pieķeramies aukstiem faktiem, atmetot cerību uz palīdzību, baidoties no pazemojuma un vilšanās. Cerība ir viena no spēcīgākajām cilvēka emocijām, tā modina drosmi, spēku un iedvesmu. Nedomājiet par grūtībām, cerība mums sniedz jaunas iespējas. Šīs kartes klātbūtne iesaka nepadoties. Tagad ir pienācis laiks novērtēt, uz ko jūs cerat. Esiet gudrs un atcerieties, ka viltus cerības var novest pie maldiem. Bet tas var arī mudināt jūs īstenot savus sapņus un tiekties uz gaišāku, skaistāku nākotni. Ja izredzes šķiet neveiksmīgas un valda nenoteiktība, pievērsieties cerībai un ticībai, lai stiprinātu savu izturību.

Nodoms, iecere

Nodomu spēks aktivizē un veido jūsu realitāti. Visu radīšanu stimulē nodoma spēks. Šī karte mudina pārdomāt savus mērķus un nodomus. Pārliecinieties, ka tie precīzi atspoguļo jūtas, domas un garīgos centienus. Sasniedziet savu augstāko potenciālu. Notikumi ne vienmēr var izpausties tā, kā vēlaties, taču ir jābūt nodoma tīrībai. Jo gudru nodomu raža var būt bagātīga.

Radniecīgās dvēseles

Lai gan no cilvēces viedokļa mēs visi esam radniecīgi gari, šī kārts parāda garīgo saikni starp dvēselēm. Atkalapvienošanās caur karmas likumu garīgās evolūcijas un saskaņošanas nolūkos. Noslēpumainā rezonanse starp radniecīgajiem gariem ir kaut kas tāds, ko mēs nevaram ignorēt. Dažkārt liktenis saved kopā cilvēkus un tikai ar laiku atklāj gara saikni. Radniecīgas dvēseles ir dāvana. Paturiet to prātā un izmantojiet enerģiju, strādājot pie attiecībām.


Pārdomas, domas

Doma ir spēcīga garīga vibrācija un atkarībā no domātāja var radīt gan kaitējumu, gan labumu. Šīs kartes klātbūtne uzsver jūsu domu nozīmi. Viņi ir virzītājspēks. Ja jums ir iemesls argumentēt vai atrisināt situāciju, šis ir piemērots brīdis to darīt. Jūsu domu kvalitāte vienmēr noteiks jūsu izvēlēto gudrību. No savu domu pozitīvā spēka zini, ka situācija ap tevi attīstās.

Svinības, svētki

Būs daudz labu iemeslu priecāties. Svinības var būt atalgojošu pūļu rezultāts, labu ziņu svinēšana, mīļotā cilvēka atcerēšanās, jaunu projektu radīšana, sapņa piepildīšana. Šis ir labs laiks, lai pateiktos par visa pašreizējā brīža pilnību. Pārdomājiet savu ceļu, esiet apdomīgs. Pēc grūtajiem laikiem nāk cerība uz pārmaiņām. Drīzumā gaidiet prieku un svētkus. Tu vienmēr būsi bagāts, ja iemācīsies baudīt vienkāršas lietas.

Klausīšanās

Mūsdienās arvien lielāks uzsvars tiek likts uz runāšanas lomu, taču daudzi aizmirst, ka ir jāieklausās vienam otrā. Mēs esam aizmirsuši, kā ieklausīties sevī, esam aizmirsuši gudrību, kas nāk no mūsu sirds, un mūsu saikni ar dabu. Kad mēs patiešām klausāmies, mēs varam daudz uzzināt. Krīzes laikā mēs meklējam gudrus cilvēkus. Attīstās spēja sadzirdēt dabas balsi. Nav vietas vientulībai, ja ļaujam sev ieklausīties šajā gudrībā. Esi atvērts, atsaucīgs.

Gudrība

Spēka būtība ir daļa no mūsu kā garīgas būtnes atmodas. Šī pilnveidošanās prasa laiku, un pūles ne vienmēr ir acīmredzamas ārpasaulei. Spēku var attīstīt, izmantojot gatavību atpazīt dzīves mācības. Šī karte aicina novērtēt spēka spēli dzīvē un to, kā tas izpaužas tevī. Ievērojiet savus nodomus un to, kas motivē aicinājumu uz varu. Varbūt jums ir nepieciešams kaut ko pierādīt pašam. Vai varbūt jums ir jāpieņem saprātīgi lēmumi. Dažreiz dzīve mūs nostāda fakta priekšā, lai atklātu varas patieso būtību. Būt atvērtam spēka enerģijai ir gudri.

Izvēle

Enerģija, vitalitāte un vitalitāte, kas nepieciešama, lai izdarītu gudras izvēles. Potenciāls jaunai izaugsmei. Jums tiks dota iespēja redzēt visu attēlu. Izdarītā izvēle ir jāapstiprina ar mīlestību un cieņu. Diskriminācijai, intuīcijai un veselajam saprātam ir būtiska loma vajadzību atšifrēšanā no kaprīzēm un vēlmēm. Esiet mierīgs, klausieties savai sirdsapziņai.

Padošanās, atteikšanās

Visums parāda iespējamo pretestību. Iespējams, ka grūtā situācijā esat nonācis strupceļā vai arī jums ir grūti saglabāt kontroli pār situāciju. Ja esat apmierināts un neko citu nevarat darīt, ir īstais brīdis atlaist un beigt darbību. Uzticieties, ka viss tiek darīts jūsu labā.

Piedzīvojums

Šī karte runā par vēlmi mācīties. Piedzīvojumu gars, racionālas un intuitīvas robežas, mēģinājumi drosmīgi ieiet nenoteiktības un riska valstībā. Tagad ir pienācis laiks apsvērt savas darbības vai atrast jaunu veidu, kā tikt galā ar pašreizējo situāciju. Iekšējie vai ārējie piedzīvojumi iedvesmo jaunas perspektīvas, kas var likt mums justies neērti, izkāpjot no savas komforta zonas. Savu iekšējo resursu un potenciāla piesaiste. Piedzīvojumi liek mums pārvarēt šķēršļus un virzīties uz mērķiem un sapņiem. Šīs kartes klātbūtne varētu arī iezīmēt jauna perioda sākumu jūsu dzīvē.

Bagātība, pārpilnība

Kad dzīvē ir pārpilnība, mēs sākam izjust dzīvi pilnīgāk. Materiāla veiksme vai laba veselība, idejas vai sapņa realizācija, emocionāli jaunas mīlestības meklējumi vai garīgi caur dvēseles paplašināšanos. Pārdomājiet pārpilnību savā dzīvē. Esiet pateicīgs par visu, kas jums ir, un esiet atvērts saņemt vairāk. Izbaudiet sava darba augļus. Iespējams, jūs šobrīd meklējat veidus, kā palielināt pārpilnības plūsmu. Tagad ir piemērots laiks, lai atrastu līdzsvaru starp došanu un saņemšanu. Nav nekas nepareizs, ja tiekties pēc skaistas lietas. Tomēr Rietumu vērtības parasti mudina koncentrēties tikai uz pārpilnības fizisko izpausmi. Mums ir jāatrod līdzsvars, lai atklātu garīgo bagātību, kas mums ir pieejama.

Sapņi

Sapnis ir tikai mērķis, taču bieži vien caur sapņu radošo spēku mēs rodam drosmi sākt tos īstenot. Daudzi cilvēki saka, ka viņu panākumu diženums sākās ar sapni. Karte parāda, ka ir pienācis laiks pieņemt lielu lēmumu vai pārdomāt savu rīcību, veikt dažas izmaiņas, kas novedīs pie lielām lietām. Sapņa iekļaušana jebkurā izaicinājumā virza jūs pretī lieliskiem risinājumiem. Esiet sapņotājs un nebaidieties rīkoties.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.