P R I V Ā T U M A    P O L I T I K A
 

MĀJAS LAPU  www.viedatelpa.com lieto IK „Atvērums” (reģ. Nr.  45402020341), turpmāk saukts "Viedā Telpa".

DATU VĀKŠANA, APSTRĀDE UN PIELIETOŠANA

BRĪVPRĀTĪGĀ INFORMĀCIJA

Tā ir informācija, kuru Jūs “Viedai Telpai” sniedzat brīvprātīgi, lai var nodrošināt pakalpojumu izpildi. Tiek jautāts tikai par tiem datiem, kas pamatoti nepieciešami, lai piereģistrētu Jūs “Viedā Telpa” nodarbībām (kursiem, semināriem, lekcijām, u.c.), sniegtu konsultācijas, sagatavotu rēķinu vai citu attaisnojuma dokumentu par pakalpojumu, noslēgtu ar Jums līgumu, informētu par kārtējo nodarbību vai izmaiņām nodarbību grafikā vai veidotu cita veida sadarbību.

Šie dati var ietvert Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, personas kodu (rēķiniem un līgumiem), adresi un citu informāciju, lai nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu (jautājumi, apraksti, u.c)

Apmeklējot mājaslapu www.viedatelpa.com nav jāsniedz personu identificējama informācija. Personīga informācija un dati tiek jautāti, lai Jūs pierakstītos uz kādām „Viedās Telpas “ piedāvātām nodarbībām vai saņemtu nepieciešamo konsultāciju.

Šie dati netiks izmantoti citiem nolūkiem, netiks nodoti trešajām personām. Jūsu dati netiks sūtīti ārpus ES.

JŪSU EPASTA UN TĀLRUŅA NUMURA IZMANTOŠANA

Sazinoties ar “Viedo Telpu” pa e-pastu vai tālruni, tiek saglabāti e-pasta ziņojumi un saņemto un izejošu zvanu saraksts un sms. “Viedā Telpa” apņemas saglabāt e-pasta, telefona zvanu un sms konfidencialitāti. Tās netiek izpausta, iznomāta vai atklāta trešajām pusēm.

“Viedā Telpa” drīkst izpaust informāciju, ja to pieprasa LR likumdošana, mūsu juridisko tiesību aizsardzība vai, ja to pieprasa tiesa vai cita valsts iestāde.

DROŠĪBA

“Viedā Telpa” apņemas aizsargāt lietotāja informāciju. Iespēja piekļūt Jūsu personas datiem, ir tikai darbiniekiem, kuriem šī informācija ir jāapstrādā (pakalpojuma sniedzējam un grāmatvedim, kā arī bankai).

“Viedā Telpa” seko standartiem un veic datu aizsardzības piesardzības pasākumus, tomēr, lūdzam, ņemt vērā, ka neviens elektroniskās drošības pasākums nav 100% drošs, un mēs nevaram garantēt lietotāja informācijas absolūtu drošību.

DATU PIEEJAMĪBA, ATJAUNINĀŠANA UN LABOŠANA

Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, ko Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, ja uz tiem neattiecas uzglabāšanas pienākums (piemēram: grāmatvedības dati), ko nosaka līgumattiecības vai LR likumdošana.

Jums ir tiesības saņemt informāciju un pieprasīt labojumus par to, kādi Jūsu personiskie dati tiek apstrādāti.

Noteiktos apstākļos Jums ir tiesības lūgt dzēst vai ierobežot Jūsu personas datu izmantošanu.

“Viedai Telpai” ir tiesības veikt  jebkādas izmaiņas savā Privātuma politikā publicējot tās mājas lapās www.viedatelpa.com

 „VIEDĀ TELPA” KONTAKTI

 E-pasts: viedatelpa@inbox.lv , atbildi uz pieprasīto jautājumu sniegsim 14 dienu laikā.

 IK „Atvērums”,  Reģ.nr.: 45402020341, juridiskā adrese : Jaunjelgavas novads, LV-5111.

Ja rodas jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, sūti tos uz norādīto e-pastu.  Pirms griežaties Datu valsts inspekcijā, lūdzu, sazinieties ar “Viedo Telpu”, lai varam sakārtot to, kas Jums ir vajadzīgs vai kur esam kļūdījušies.

Pirkumu grozs