Neieslīgstot niansēs, ar šī izklājuma palīdzību var saņemt pietiekoši precīzu kopējo skatu par situāciju, par tās attīstības perspektīvu.
Zīlēšanas apraksts
Noformulē jautājumu. Pēc tam visa kava tiek sajaukta, pēc tam izvelk piecas kārtis ar slēpto pusi uz
augšu. Izvilktās kārtis liek uz galda, no kreisās uz labo pusi, tādā kārtībā
kādā tās tika izvilktas. Pēc tam, kad tiek izlikta pēdējā kārts, tās tiek
atvērtas.
Pozīciju nozīme :
1. kārts – Stāsta par neseniem
notikumiem pirms jautājuma, situācijas, notikuma.
2. kārts – Izklāsta vaicātāja iespējas šajā jautājumā. Šeit var būt arī norādes
uz iespējamo palīdzību vai, ja negatīvas
kārtis, uz nelabvēļiem vai šķēršļiem..
3. kārts - Šī kārts apraksta vaicātāju
vai arī raksturo pašu jautājumu.
4. kārts – Plāni, vēlmes, cerības.
Dažreiz kārts šajā pozīcijā var dot padomu.
5. kārts – Nākotne. Rezultāts. Iznākums.
Vienkāršs paņēmiens zīlēšanā ar Lenorman kārtīm iekļaujot numeroloģijas elementus . Šajā izklājumā tulkojot katru kārti tā jāskata tikai saistībā ar pozīciju, kurā tā atrodas, neņemot vērā nozīmes kāršu savienojumos.
Zīlēšanas apraksts
Noformulē jautājumu. Pēc tam visas kavas kārtis sajauc un izvelk 1. kārti. Nākošas divas kārtis izvelk saskaņā ar iepriekšējās kārts numuru. Padoma kārti (ceturto) atrod saskaitot visas trīs kopā 36. Ja 3 (trīs) kāršu summa pārsniedz 36, tad no iznākuma ir jāatņem skaitlis 36 tik reizes, lai tas paliktu vienāds vai mazāks par 36.
Kāršu pozīciju nozīme ir šāda:
1.Pagātne, kas ietekmē šī brīža situāciju.
2.Jautājuma būtība un virzošie spēki uz šo brīdi.
3.Iespējamās
perspektīvas.
4. Padoms - ko darīt,
kādiem principiem pieturēties.
LENORMAN kāršu nozīmes
Nedaudz īpatnējs paņēmiens zīlēšanā, lai noskaidrotu un izanalizētu kādas darbības, notikuma, situācijas ieguvumus un zaudējumus.
Zīlēšanas apraksts
Vispirms jums nepieciešams, izvēlēties "signifikatoru" - vaicātāja personīgo karti vai tās personas kārti, par kuru zīlē. Ja zīlē vīrietim, tad izvēlas 28 kārti "Vīrietis" (ercena dūzis), ja zīlē sievietei, tad izvēlas 29 kārti "Sieviete" (pīķa dūzis).
Tālāk noformulē jautājumu, kārtis sajauc un izvelk 12 (divpadsmit) kārtis.
Kāršu pozīciju nozīme ir šāda:
1 ; 5; 9 - "Ja jā, tad būs "- ja darīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad būs (notiks, radīsies, iestāsies, ut.t.)....kaut kas.
2; 6; 10 - "Ja jā, tad nebūs"- ja darīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad nebūs (nenotiks, neradīsies, neiestāsies, ut.t.)...kaut kas.
3; 7; 11 - "Ja nē, tad būs"- ja darīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad būs (notiks, radīsies, iestāsies, ut.t.)....kaut kas.
4; 8; 12 "Ja nē, tad nebūs"- ja nedarīs kaut ko noteiktu, par ko bija jautājums un tiek izlikts skatījums, tad nebūs (nenotiks, neradīsies, neiestāsies, ut.t.)....kaut kas.