KIPPERAS ORĀKULS
"mistiskās kipperas"
 

MISTISKĀS KIPPERAS

autore Regula Elizabete Fihtere , uzzīmējis Bernes mākslinieks Urbans Trješs

Zīlēšanas kārtis - Mistiskās Kipperas - to autore Regula Elizabete Fihtere , tās uzzīmējis Bernes mākslinieks Urbans Trešs).

Mistiskās Kipperas kāva ir unikāla, tā sniedz tiešas un saprotamas prognozes. Sešas Personkārtis precīzi apraksta personību tipus, norādot uz to statusu, vecumu un dzīves veidu. Kāvā nav iezīmētas mastis, līdz ar to, tas nenovērš uzmanību no pamatsižeta, un sniedz iespēju pilnībā koncentrēties uz kārtī attēloto situāciju. 

Mistiskā Kipperas kāva dod iespēju lietot dažādus izklājumus, sākot no vienas kārts, līdz visas kāvas izlikšanai. Ieteikums katrai (-am) kāršu licējai (-am) iegādāties šo kāvu, kura visticamāk kļūs par jūsu kolekcijas lielisko ieguvumu.

36 - orākulu kāršu kāva ir izveidota pamatojoties uz oriģinālajām Kipperas kārtīm : vācu zīlēšanas sistēma, kura aizsniedzas līdz 1900. gadu sākumam. Kaut gan precīzā Kipperas sistēmas izcelsme paliek neskaidra, Kipperas kārtis līdzās Lenorman kārtīm ir kļuvušas par populāru zīlēšanas sistēmu. Mistiskās Kipperas kāva ir palikusi uzticīga oriģinālajai Kipperas sistēmai, pievienojot unikālus mistiskus, tās radītājas Regulas Elizabetes Fihteres, elementus. Aiz cieņas pret pamata sistēmu Fihteres kundze nolēma saglabāt kāršu pirmsākuma apzīmējumus, tā saglabājot sistēmas spēku un enerģiju. Situācijas, kuras attēlotas kārtīs, iesniedzas apmēram 1900. gadu periodā, kad kārtis parādījās pirmo reizi. Bet noskaņas radīšanai tajā tika ietverti eņģeļi, elfi, dabas gari, mistiskas būtnes un citas metafiziskās pasaules būtnes, kuri atgādina mums par to, ka strādājot ar Mistisko Kipperu mēs nokļūstam citā dimensijā. 

.


0
 .