Kipperas kāršu prasmju 
MINI kurss ONLINE

grupu nodarbības Online
 

VIEDĀ TELPA piedāvā

sadarbībā ar Jauno Psiholoģiju Centru

***Nākamā kursa sākums 2022. gada 9. martā***

mācīties var no jebkuras vietas pasaulē sev ērtā laikā (nodarbībām ir videoieraksti)

(ar iepriekš daļēji sagatavotiem mācību izdales materiāliem PDF formātā)

Pieteikties rakstot uz e-pastu : viedatelpa@inbox.lv  vai šeit pat  PIETEIKUMA ANKETA

NODARBĪBU PLĀNI

***KIPPERAS kārtis – viens no pašiem spēcīgākajiem orākuliem tuvākās nākotnes un skaidri izpausto cilvēka īpašību analizēšanai. Atbildes mēdz būt noteiktas, tiešas un bez variantiem – bet līdz ar to absolūti precīzas.

***KIPPERAS orākula kāršu MINI kursā iepazīsieties ar katru kārti, daudzveidīgajām kāršu lasīšanas tehnikām un kāršu izklājumiem, sākot no pašiem vienkāršākajiem līdz Lielajam izklājumam no visām 36 (39) kārtīm.

Kipperas Orākula
kāršu prasmes

MINI kurss 
Online+Video

2022.gada
9.marts
27. aprīlis
katra otrā trešdiena 18.30 - 21.00 kopā
16 stundas
pamata
+ 3 papildus nodarbības
pa
2.5     st.  
katrā
80.00 eur
viss kurss

40.00 eur
mēneša maksa

ONLINE+VIDEO, ZOOM

Kipperas kārtis 1870 gadā izveidoja Sūzanna Kippera. Tā ir pilnīgi atsevišķa sistēma no Parastajām Spēļu kārtīm un Lenorman kārtīm.

Parastās Spēļu kārtis - uz tā pamatiem radās mazā Lenorman kāva, kā pastāvīga sistēma. Bet Kipperas Orākuls kvalitatīvi atšķīrās no Lenorman sistēmas, jo Sūzanna Kippera atteicās no mastīm. Visas trīs sistēmas ir patstāvīgas un individuālas. Mastis ir izslēgtas no šīs kavas (atšķirībā no Lenorman).

 Klasiskai Kipperas kavai ir 6 personkārtis un 30 dzīves situāciju kārtis.

Kipperas kāva ir unikāla, tā sniedz tiešas un saprotamas prognozes. Sešas Personkārtis precīzi apraksta personību tipus, norādot uz to statusu, vecumu un dzīves veidu. Kāvā nav iezīmētas mastis, līdz ar to, tas nenovērš uzmanību no pamatsižeta, un sniedz iespēju pilnībā koncentrēties uz kārtī attēloto situāciju.

Kipperas kāva dod iespēju lietot dažādus izklājumus, sākot no vienas kārts, līdz visas kāvas izlikšanai. Ieteikums katrai (-am) kāršu licējai (-am) iegādāties šo kāvu, kura visticamāk kļūs par jūsu kolekcijas lielisko ieguvumu.

Pieteikties rakstot uz e-pastu : viedatelpa@inbox.lv vai šeit pat  PIETEIKUMA ANKETA

  • Apmaksa priekšapmaksā ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas.

KIPPERAS orākula kārtis - standartkava 36 kārtis (var būt arī 39) - iegādāties var

KIPPERAS orākula kāršu prasmes
(mācību izdales materiāli daļēji sagatavoti un tiek izsniegti PDF formātā)
MINI kursa programma:

  • mācīties var ar visām šobrīd pieejamajām KIPPERAS orākula kavām : Klasiskās Kipperas, Mistiksās Kipperas, Čiro Maričetti Gadsimtu mijas Kipperas;
  • Kipperas kāršu nosaukumi, nozīmes, kāvu niansētās atšķirības;
  • Kipperas kāršu raksturīgās īpatnības liekot izklājumus;
  • Kipperas kāršu izklājumi;
  • Kipperas kāršu savstarpēja sasaiste, papildināšana, interpretācija;
  • Citas ar Kipperas Orākula kāršu izlikšanu saistītas gudrības.
  • Kipperas Lielais izklājums

Kursu vada Austra Savstare -  Lenorman, Taro, Kipperas kāršu prasmju pasniedzēja;  Svārsta prasmju pasniedzēja; Rūnu prasmju pasniedzēja; Meditatīvās saziņas pieraksta meistare (Spēka Vārdi-latviskās mantras, Dziedinoši harmonizējošā dzejas terapija) ; Pašpilnveides un pašizaugsmes praktiķe; Sistēmiskais izvietotājs; Metaforiski asociatīvo kāršu risinājumi, Sistēmiskie izvietojumi ar Metaforiski asociatīvajām kārtīm.

Pasniedzējas citas intereses – Maģiskās plūsmas sakārtojumi ar Taro un Lenorman kārtīm, akmeņiem un zemapziņas zīmējumiem;  Sakrālā ģeometrija kopā ar krāsām, skaitļiem, vārdu skaņām, zīmēm – kā dziedinoši harmonizējošās vibrācijas; Rūnu maģija Vizualizācija un domu spēks; Astroloģija.
0