Taro kvintesence
TARO NUMEROLOĢIJA
 

 

Maģisko kāršu izlikšanā ir daudz interesantu nianšu, kuras ir jāņem vērā, ja vēlaties kļūt par profesionālu tarologu. Astroloģiskās, numeroloģiskās, burtu atbilstības (visbiežāk pēc ebreju alfabēta kabalistiskajās kavās) – un tas vēl nav viss, ko var un vajag izzināt, darbojoties ar kārtīm. Tāpēc šeit būs apraksts par tādu jēdzienu kā Taro kvintesence: uzzināsim, kas tā ir, ka pareizi to izskaitļot un tulkot.

Kas ir Taro kvintesence ?

Par kvintesenci Taro kārtīs sauc īpašu numeroloģisku visu to kāršu, kuras izkritušas izklājumā, saskaitīšanu. Tā tiek veikta tāpēc, lai klients saņemtu vēl kādu padomu par situāciju, kura tika izskatīta. Pirmoreiz skaitīt kvintesenci piedāvāja vācu tarologs Haijo Banchafs. Kā parāda prakse, šī metode tiešām darbojas sekmīgi. Protams, tā nav kā obligāts noteikums, bet kāpēc gan to neizmantot?

Izklājuma kvintesences skaitīšanas metodes

Tātad, noskaidrojām, ko nozīmē Taro kvintesence, tagad atlicis vien iemācīties to saskaitīt. Lai to izdarītu, ir jāsaskaita visas to kāršu numeroloģiskās atbilstības, kuras piedalās izklājumā, un ja nepieciešamības saskaitīt tās līdz viena cipara skaitlim – kā klasiskajā numeroloģijā. Pēc tam skatāmies Vecāko (Lielo) Arkānu, kurš atbilst skaitlim un tā nozīmi.

Vecākō Arkānu numeroloģiskās atbilstības ir rakstītas uz katras kārts, un, arī Mazāko Arkānu numeroloģiskās atbilstības atrodamas – kārtis no 2 līdz 10 ir numurētas, bet Dūži atbilst vieniniekam.

Atsevišķs stāsts ir par Galma kārtīm. Haijo Banchafs ieteica tās vispār neņemt vērā, skaitot kvintesenci. Taču daudzi meistari uzskata, ka Galma kārtīm tāpat ir jābūt savai numeroloģiskai atbilstībai, un tāpēc tām piešķīra sekojošas nozīmes: Pāži -11; Bruņinieki – 12; Karalienes – 13; Karaļi – 14.

Ņemt vēra vai nē Galma kārtis savos aprēķinos, katram jāizlemj pašam, bet tomēr tā, lai tas būtu vienreiz un uz visiem laikiem, un nevis atšķirīgi dažādiem izklājumiem.

Lai tiktu pie kvintesences, mēs saskaitām visas atbilstības un skatāmies, kāds skaitlis gala iznākumā ir sanācis. Ja tas ir divciparu vai trīs ciparu, tad atkal saskaitām tajā esošos ciparus. Piemēram, ja numeroloģisko atbilstību summa ir vienāda ar 45, tad skaitām kopā 4 + 5, iznāk 9 – tad šis skaitlis būs tā kvintesence – 9. Arkāns Vientuļnieks. Ja tomēr atkal skaitlis būtu divciparu, tad mēs vēlreiz saskaitītu tajā esošos ciparus.

Pirms pāriet pie Taro kvintesences nozīmes, ir svarīgi zināt divas nianses:

1. Ja saskaitīšanas iznākumā ir skaitlis no 10 līdz 22, tad pirms to saskaitām līdz viena cipara skaitlim, ir jāpievērš uzmanība tā nozīmei, un tikai pēc tam izskaitļot gala kārti. Piemēram, sākuma summa ir 139. Skaitot ciparus kopā pirmo reizi, nonākam pie summas: 1+3+9=13. Trīspadsmitais Arkāns - Nāve, un to mums arī ir jāņem vērā. Tālāk to saskaitām līdz vienam ciparam: 1+3=4 – un tas ir 4. Arkāns – Imperators. Šajā gadījumā kvintesence būs divas kārtis vienlaicīgi. Ir arī izņēmumi: ja summā ir skaitlis 19, tad kvintesences padoms būs no trijām kārtīm (19, 10 un 1)

2. Kārts Muļķis numeroloģiski atbilst skaitlim 0, bet, ja saskaitot summu mēs nonākam līdz skaitlim 22, tad kvintesence būs tieši šī kārts. Tas ir, ja Mulķis izkrīt izklājumā, tad skaitot kopā līdz summai, mēs to pieņemam par 0, bet ja starpkvintesence ir 22 – tad padomu lasām pēc Arkāna 1.Muļķis.

3. Vēl jāņem vērā tas, ka pēc autora (H.B.) metodes skaitot kvintesenci, Kārts Spēks ir 11, bet kārts Taisnīgums ir 8. Un tā arī tās lasa kvintesences iznākumā.

Taro Kvintesences nozīmes

Kvintesences

skaitlis

Atbilstošā kārts

Iznākuma padoms

1

MAGS

Jums vajag pārņemt iniciatīvu savās rokās.

2

PRIESTERE

Jūs sagaida pārmaiņas. Klausiet savai intuīcijai.

3

IMPERATORE

Ļaujiet iesētajai seklai izdīgt, Jūs esiet uz pareizā ceļa.

4

IMPERATORS

Ievediet kārtību savā dzīvē un darījumos. Paskatieties uz problēmu reāli. Rīkojieties pakāpeniski, bet neatlaidīgi.

5

PRIESTERIS

Situācijai ir slēptā jēga. Nezaudējiet sevī pārliecību, Jūs taču visu darāt pareizi.

6

MĪLNIEKI

Jūsu priekšā ir izvēle, kura jāpaveic caur sirdi.

7

KAUJAS RATI

Virzieties uz priekšu pretim savam mērķim bez bailēm un šaubām.

8

TAISNĪGUMS

Pirms pieņemat lēmumu, nepieciešams izsvērt visus “par” un “pret”

9

VIENTUĻNIEKS

Tas ir ceļojums savā iekšējā pasaulē. Jums ir jāieiet sevī, lai tiktu skaidrībā, par to, ko Jūs patiesībā gribat.

10/1

Laimes Rats/Mags

Izskatāmais jautājums ir saistīts ar Jūsu dzīves aicinājumu - mērķi. Ir jāizpilda šis uzdevums (Laimes Rats), jo Jums ir nepieciešamais spēks un pieredze (Mags).

11/2

Spēks/Priestere

Droši metieties cīņā, ja to pieprasa apstākļi (Spēks), bet intuīcija pateiks priekšā pareizo lēmumu (Priestere)

12/3

Pakārtais/Imperatore

Lai izkustinātu situāciju no iestigušā stāvokļa, nāksies daudz ko pārdomāt (Pakārtais). Tikai šādā gadījumā viss ritēs gludi (Imperatore)

13/4

Nāve/Imperators

Ir pienācis laiks atvadīties no pagātnes (Nāve), lai izveidotu kaut ko jaunu (Imperators)

14/5

Mērenība/Priesteris

Nolīdzsvarojiet pretrunas, kuras Jums ir (Mērenība), lai varētu saprast notiekošā patiesos iemeslus (Priesteris)

15/6

Velns/Mīlnieki

Nebaidieties ieskatīties acīs savai “tumšajai pusei”, atvadieties no savām atkarībām (Velns), lai pieņemtu lēmumu atbilstoši savam sirds aicinājumam (Mīlnieki)

16/7

Tornis/Kaujas Rati

Atbrīvojieties no važām, kuras Jūs tur, sagraujiet vecās konstrukcijas (Tornis), lai sāktu visu no sākuma (Kaujas Rati)

17/8

Zvaigzne/Taisnīgums

Novērtējiet iecerētā un perspektīvu mērogus (Zvaigzne), bet pēc tam rīkojieties, taču izsvērti un uzmanīgi – uz Jūsu pleciem gulstas pilna atbildība par notiekošo (Taisnīgums)

18/9

Mēness/Vientuļnieks

Nakts vistumšākā ir tieši pirms rītausmas. Jums būs jāiziet cauri drūmam posmam (Mēness), bet neļaujiet kādam vai kaut kam novirzīt Jūs no ceļa, palieciet uzticīgs savai pārliecībai (Vientuļnieks)

19/10/1

Saule/Laimes Rats/Mags

Esiet drosmīgi (Saule), ir pienācis laiks rīkoties (Laimes Rats), Jums visa paveikšanai būs gan pieredze, gan spēks (Mags)

20/2

Augstā Tiesa/Priestere

Jūs sagaida pēkšņs prieks (Augstā Tiesa). Paļaujieties uz savu intuīciju, un Jūs nonāksiet tur, kur vajag nokļūt. (Priestere)

21/3

Pasaule/Imperatore

Jūs esiet savā vietā (Pasaule), un, tāpēc vērojiet to, kā viss atdzīvojas, uzplaukst un uzzied Jums apkārt (Imperatore)

22/4

Muļķis/Imperators

Šis konkrētās situācijas risinājums nāks caur pilnīgu haosu (Muļķis), kura vietā pēc tam radīsies kārtība (Imperators)

Taro kvintesence ir pilnībā loģiska un vienkārša numeroloģiskā metode, kura daudzos gadījumos sniedz pareizus un savlaicīgus ieteikumus un padomus.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.