TARO KĀRTIS
T A R O  -  T A S   I R   I N S T R U M E N T S    P R O B L Ē M S I T U Ā C I J U   I Z S K A T Ī Š A N A I
 
T A R O – tas ir nenovērtējams instruments jebkuru problēmu risināšanai un cilvēka radošo spēju atvēršanai. 
Bieži vien mēs neesam spējīgi ieraudzīt prātīgas alternatīvas vai problēmu risināšanas ceļus, jo pārāk dziļi esam iegremdējušies notikumu apstākļos, par kuriem esam pārdomās. 
Vienkāršs izklājums palīdz mums abstrahēties no ārējiem apstākļiem un pilnībā koncentrēties uz risināmo problēmu. Taro kārtis ļauj mums ieraudzīt alternatīvos risinājumus, par kuriem mēs agrāk pat neiedomājamies, parāda mums apstākļus pilnīgi citā gaismā, pateicoties kam mēs sākam redzēt problēmu pavisam savādāk. Taro kārtis atver slēpto notikumu būtību un piedāvā neparedzētus risinājumus. 
Bez to palīdzības mēs esam tik ļoti iegrimuši notiekošajā , ka nespējam vairs saskatīt mežu aiz kokiem.
TARO kāršu valoda - tie ir tēli, bet caur tēliem runā mūsu Dvēsele.. 
Kāršu skaidrotājs nav gaišreģis - pareģis, viņš tik ir tulkotājs, kurš prot runāt tēlu valodā un var palīdzēt citam cilvēkam sākt dialogu ar neapzināto. Darbs ar kārtīm līdzinās maģiskai darbībai. Skaidrojot kāršu izklājumus notiek vēršanās pie savas zemapziņas.
Liekot lietā Taro kārtis, mēs vēlamies, lai izklājuma skaidrošana atklāj svarīgu informāciju, kura tādā vai citādā veidā spēs mums palīdzēt. 
Fiziskajā līmenī kāršu jaukšana un izlikšana – ir nejaušs process, kuram nav nekādas saistības ar pētāmo situāciju, taču ezotēriskajā līmenī mūsu augstākā apziņa intuitīvi saprot kāršu izvietojumu izklājumā un virza kāršu jaukšanas procesu. 

Tieši tāpēc noteiktas kārtis ieliekas stingri noteiktās vietās, kas tad arī atver izklājuma dziļāko būtību.

VECĀKIE (LIELIE) ARKĀNI   

Vecākie Arkāni

JAUNĀKIE (MAZIE) ARKĀNI

ZIŽĻI

KAUSI

ZOBENI

MONĒTAS

Daži Taro izklājumi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.