ČIGĀNU ORĀKULS
Čigānu orākuls  - Sibilla Della Zingara
 

Kāršu nozīmes skatīt šeit 
 ***

Sibilla della Zingara jeb Gypsy Oracle Cards ietver 52 kārtis, kas atspoguļo ikdienas sadzīves tēlus un ainas: mīļākā serenādi, ārsta norīkojumu, draugu sarunu. Šajā kāvā ir mazāk simbolu un slēptu nozīmju kā tas ir Taro Kārtīs vai pat Lenorman Kārtīs, un tāpēc iesācējam ir viegli sākt ar to strādāt.

Šis Oracle ir 1800. gada kāvas reprodukcija, kas saglabā senatnes aromātu un nelielu nostaļģiju par pagājušo gadsimtu atjautīgo dzīvi, kad cilvēki bez nosacījumiem uzticējās zīlnieka kāršu izlikšanai. 

Čigānu Orākuls ir moderns itāļu izdevēja Lo Scarabeo atkārtots izdevums, vecā ir oriģinālā tradicionālā La Vera Sibilla kāva, kas ir vecāka par 100 gadiem. Vēsturiski zīlēšana ar kārtīm Itālijā balstās tieši uz La Vera Sibilla kāršu kāvu, kura ir tieša Čigānu Orākula pēctece.

Šāda veida kāršu kāvu, ko parasti sauc par Sibilla, ir nedaudz; tās galvenokārt ir itāļu kāvas. Papildus Čigānu Orākulam (“Sibilla della Zingara”) Sibillās ietilpst: “La Vera Sibilla”, “Sibilla-800”, “Oracolo della Sibilla” (GiorgioTavaglione), “Misteri della Sibilla” un citi.

19. gadsimta kāvas reprodukcija jūs iegremdē pagājušā laikmeta atmosfērā, daloties ar čigānu - neapstrīdamo pareģošanas meistaru - gudrībām.

Kāršu attēli atgādina 19. gadsimta pastkartes un atspoguļo tā laika mākslinieku iecienīto stilu, kas vērsts uz reālismu un vieglu senatnes pieskaņu. Krāsu palete ir diezgan spilgta, tajā ir daudz dzeltenas, zaļas, sarkanas krāsas, kas kārtīm piešķir vieglu, dzīvespriecīgu noskaņu.

“Čigānu orākuls” ir lielisks palīgs sadzīves un ikdienas jautājumos, ģimenes un mīlestības nepatikšanās. Parasti tā padoms ir ļoti tiešs, un situāciju atspoguļojums ir precīzs.

Šī Orākula priekšrocības ir tā sniegto atbilžu vienkāršība, skaidrība un konkrētība. Ja jūs meklējat rīku notikumu prognozēšanai, tad, iespējams, neatradīsiet labāku rīku par Čigānu Orākulu.

Čigānu Orākuls ir kā radīts:

- iesācējiem, kuri vēlas sākt ar vienkāršu, klasisku orākulu;

- tiem, kas izvēlas kāršu kāvu personīgām, ikdienas, sadzīves praktiskām prognozēm.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.