ZĪLĒŠANA AR POGĀM
 


Zīlēšana ar pogām atnākusi pie mums no zīlēšanas ar pērlēm. Šādai zīlēšanai ir nepieciešamas divas lielas pogas    (balta un melna) un 9 –as mazas pogas. Pēc tam pogas saliek kādā trauciņā, rūpīgi samaisa, un tad izber uz galda.

Lielās pogas kalpo kā orientieri. Skatāmies uz to, kur un kā atrodas mazās pogas. Ja piecas no tām ir izkritušas blakus baltajai pogai, skatāmies tikai uz tām un uz balto pogu. Melnajai nepievēršam nekādu uzmanību. Pēc tam ir jāskatās ar kādu pusi  pogas izkritušas un kuru no tām ir vairāk. Obligāts zīlēšanas nosacījums ir tāds, ka vienādi izkritušo pogu skaitam jābūt ne mazāk par 4 -ām. Ja ir mazāk, tad zīlēšanu jāpārliek uz citu laiku. Un otrādi, ja piecas izkritušas pie melnās pogas, skatāmies tikai uz tām un uz melno pogu.

T U L K O T Ā J S

  • Pogas nokritušas pie baltā orientiera. Ja tās ir izkritušas ar ieliekto pusi uz augšu – tās stāsta par to, ka jūs sagaida veiksme, veselība un bagātība. Jums veiksies mīlas lietās. Arī darba lietas sakārtosies tā, kā jūs tikai varējāt sapņot. Ja pogas izkritušas ar izliekto pusi uz augšu - tad sagatavojieties, jums uzradīsies problēmas, bet tās būs pārejošas. Viss būs atkarīgs no jūsu rīcības un lēmumiem, kurus pieņemsiet. Svarīgi – nezaudējiet cerības un esiet pārliecināti par saviem spēkiem.
  • Pogas ir nokritušas pie melnā orientiera. Ja tās ir izkritušas ar ieliekto pusi – jūs gaida liela nauda, variet pateikties liktenim. Izteiktu problēmu jums nebūs. Nomierinieties, atpūtieties. Neuztraucieties, viss izdosies. Ja izkritušas ar izliekto pusi uz augšu – pats labākais padoms jums būs tāds – sāciet dzīvi no jauna.

Ja zīlēšana kaut kādu iemeslu dēļ neizdodas, tad tas norāda uz to, ka tā ir jāatliek uz kādu citu piemērotāku brīdi.

Šis zīlēšanas veids apvieno sevī divus elementus : astragalomantiju un margaritomantiju.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.