ČIGĀNU KĀRŠU ORĀKULA 
 VIDEO/ONLINE KURSS
  SIBILLu ORĀKULU kāršu  
VIDEo/ONLINE KURSS iesācējiem
 

ČIGĀNU ORĀKULI
GYPSY ORACLE CARDS un/vai

 VERA SIBILLA ITALIANA (Every day oracle)  

VIDEO / ONLINE  KURSS

*** Plānotais kursa sākums 2023.gada 11. maijā *** 

mācīties var no jebkuras vietas pasaulē sev ērtā laikā (nodarbībām ir videoieraksti)

(ar iepriekš sagatavotiem mācību izdales materiāliem PDF formātā katrai nodarbībai)

*** Pieteikties  šeit pat  PIETEIKUMA ANKETA

Buy Tarot cards - Sibilla Della Zingara (Gypsy Fortune Telling Oracle)
Books, Cards & Calendars - Gypsy Oracle Fortune Telling Cards (Sibilla della Zingara) was sold for R125.00 on 22 Dec at 21:48 by Honest_Al in Johannesburg (ID:318665881)

Nodarbību grafiks
ČIGĀNU Orākula  un VERA Sibilla kāršu prasmju kurss
VIDEO/ONLINE
iesācējiem

2023. gada 11.maijs - 24.augusts
ceturtdienās5  ONLINE praktiskās nodarbības
18.30 - 20.30 ZOOM,

11  VIDEO teorijas nodarbības
apmācību vietnē "viedatelpakursi.lv"

4 mēneši16 nodarbības 180.00 eur
viss kurss

45.00 eur mēneša maksa

VIDEO teorija
(apmācību vietnē "viedatelpakursi.lv")
 ONLINE
praktiskās nodarbības (ZOOM)

Pieteikties  PIETEIKUMA ANKETA

 • Nodarbību datumi - ceturtdienās: 11.05.; 18.05.; 25.05.; 1.06.; 8.06.; 15.06.; 22.06.; 29.06.; 6.07.; 13.07.; 20.07.; 27.07.; 3.08.; 10.08.; 17.08.; 24.08;  . 2023.g.
 • Kursa ilgums 4 mēneši = 11 teorijas + 5 praktiskās nodarbības. Kursa cena 180 eur, 
   Mēneša maksa 45 eur. 
 • Praktiskajām ONLINE nodarbībām ir video ieraksti. Praktisko ONLINE nodarbību datumi: 11.05.; 29.06.; 20.07.; 10.08.; 24.08. 2023.g.
 • Teorijas VIDEO nodarbības ar piekļuvi apmācību vietnes "viedatelpakursi.lv" kursa dalībnieka profilā (Dalībnieka Kabinetā), Datumi: 18.05.; 25.05.; 1.06.; 8.06.; 15.06.; 22.06; ; 6.07.; 13.07; 27.07.; 3.08.; 17.08.; 2023.g.
 • Dalībnieki kursa grupā tiek ieskaitīti pēc garantijas iemaksas par pirmo mēnesi 45 eur. veikšanas; Apmaksa priekšapmaksā ar pārskaitījumu pēc maksājuma datu saņemšanas.
 • Piekļuves saiti ar paroli pēc apmaksas veikšanas pasniedzēja nosūta e-pastā, lai katrs dalībnieks var skatīties savā datorā vai citā ierīcē, norādītajos datumos

ČIGĀNU Orākula Sibilla della Zingara vai VERA Sibilla Italiana kārtis  standartkava 52 kārtis var iegādāties: 

 • Rīgā-Rēriha grāmatnīcās vai internetveikalā Taro PasauleSKATĪT
 • Internetveikalos, kuros šādas kārtis tiek tirgotas, piemēram: 220.lv,  eBay, Ali Express, Amazon, Etsy, u.c..
 • Vai arī Latvijas grāmatnīcās, to internetveikalos, kur šādas kārtis tirgo.
ČIGĀNU Orākula Sibilla della Zingara un VERA  Sibilla Italiana 

kāršu prasmes

(metodiskie materiāli daļēji sagatavoti un tiek izsniegti PDF formātā)
 Kursa programma:

*****Uz kursa sākumu ir jābūt kāršu kavai*****

 • mācības notiek ar  : Čigānu Orākula Sibilla della Zingara kāršu kavu , pirms kursa sākuma e-pastos tiek izsūtīti kavas attēli, un saites, kur iegādāties
 • vai arī ar  La Vera Sibilla Italiana kāršu kavu, kura ir Čigānu Orākula priekštece
 • Čigānu Orākula kāršu nosaukumi, dažādas nozīmes;
 • Čigānu Orākula kāršu raksturīgās īpatnības liekot izklājumus;
 • Čigānu Orākula  kāršu izklājumi;
 • Čigānu Orākula  kāršu savstarpēja sasaiste, papildināšana, interpretācija;
 • Čigānu Orākula kāršu apgrieztās nozīmes;
 • Laika noteikšana;
 • Čigānu Orākula kāršu izklājumu lasīšana;
 • Citas ar  Čigānu Orākula kāršu izlikšanu saistītas gudrības.
 • Nodarbībās dalībnieki darbojas arī praktiski, kā arī starp nodarbībām tiek uzdoti mājas darbi. To izpilde nav obligāta, bet ir ieteicama tiem dalībniekiem, kuri vēlas sekmīgi apgūt kāršu likšanu un lasīšanu.
 • Nodarbību videoierakstu saites būs pieejamas apmācību vietnē "viedatelpakursi.lv"  Dalībnieka profilā-kabinetā- skatāmi 6 mēnešus. 
 • Kursa noslēgumā Apliecības - pamatojoties uz kursa apguves laikā parādītās aktivitātes : "kursu apguva" vai "kursā piedalījās" vai "kursu noklausījās"....par dalību kursā.
 • Pieteikties :PIETEIKUMA ANKETA    

Sibilla della Zingara jeb Gypsy Oracle Cards un Vera Sibilla Italiana ietver 52 kārtis, kas atspoguļo ikdienas sadzīves tēlus un ainas: mīļākā serenādi, ārsta norīkojumu, draugu sarunu. Šajā kāvā ir mazāk simbolu un slēptu nozīmju kā tas ir Taro Kārtīs vai pat Lenorman Kārtīs, un tāpēc iesācējam ir viegli sākt ar to strādāt.

Šis Oracle ir 1800. gada kāvas reprodukcija, kas saglabā senatnes aromātu un nelielu nostaļģiju par pagājušo gadsimtu atjautīgo dzīvi, kad cilvēki bez nosacījumiem uzticējās zīlnieka kāršu izlikšanai.

Čigānu Orākuls ir moderns itāļu izdevēja Lo Scarabeo atkārtots izdevums, vecā ir oriģinālā tradicionālā La Vera Sibilla kāva, kas ir vecāka par 100 gadiem. Vēsturiski zīlēšana ar kārtīm Itālijā balstās tieši uz La Vera Sibilla kāršu kāvu, kura ir tieša Čigānu Orākula pēctece.

19. gadsimta kāvas reprodukcija jūs iegremdē pagājušā laikmeta atmosfērā, daloties ar čigānu - neapstrīdamo pareģošanas meistaru - gudrībām.

"Čigānu orākuls” ir lielisks palīgs sadzīves un ikdienas jautājumos, ģimenes un mīlestības nepatikšanās. Parasti tā padoms ir ļoti tiešs, un situāciju atspoguļojums ir precīzs.

Šī Orākula priekšrocības ir tā sniegto atbilžu vienkāršība, skaidrība un konkrētība. Ja jūs meklējat rīku notikumu prognozēšanai, tad, iespējams, neatradīsiet labāku rīku par Čigānu Orākulu.

Čigānu Orākuls ir kā radīts:

 • iesācējiem, kuri vēlas sākt ar vienkāršu, klasisku orākulu;
 • tiem, kas izvēlas kāršu kāvu personīgām, ikdienas, sadzīves praktiskām prognozēm.

Kāršu attēli atgādina 19. gadsimta pastkartes un atspoguļo tā laika mākslinieku iecienīto stilu, kas vērsts uz reālismu un vieglu senatnes pieskaņu. Krāsu palete ir diezgan spilgta, tajā ir daudz dzeltenas, zaļas, sarkanas krāsas, kas kārtīm piešķir vieglu, dzīvespriecīgu noskaņu. PIETEIKUMA ANKETA

KĀRŠU VIDEO/ONLINE KURSI

Organizatoriskā ievadnodarbība

Kursu vada Austra Savstare -  Lenorman, Taro, Kipperas, Čigānu Orākulu, Parasto Spēļu kāršu prasmju pasniedzēja;  Svārsta prasmju pasniedzēja; Rūnu prasmju pasniedzēja (Meditatīvās saziņas pieraksta meistare (Spēka Vārdi-latviskās mantras, Dziedinoši harmonizējošā dzejas terapija) ; Pašpilnveides un pašizaugsmes praktiķe; Dzīves plūsmas sakārtojumi ar Taro un Lenorman kārtīm; Sistēmiskie un dzīves plūsmas sakārtojumi ar Metaforiski asociatīvajām kārtīm, Praktiskā astroloģija; Attālinātā redzējuma metode (Remote Viewing) 

Pirkumu grozs