TARO KĀRŠU PRASMJU KURSS
TARO KĀRŠU PRASMES IESĀCĒJIEM
 

TARO kāršu prasmju kurss

(iesācējiem bez iepriekšējām zināšanām)

(ar iepriekš sagatavotiem mācību izdales materiāliem Word formātā katrai nodarbībai)

          Nodarbību datumi TARO kursam 2019. – 2020.gadā                          

 ***** GRUPA PILNA !!!  *****

nākamā grupa būs 2020. - 2021.mācību gadā septembrī vai oktobrī

Pieteikties :

*****e-pastā :  viedatelpa@inbox.lv ;     Facebook privāti Austra Savstare;     Draugiem.lv privāti Austra Savstare

*****Kosmozofijas institūta mācību centrs "Saskarsme", Rīgā;  rakstīt- e-pasts: saskarsme.inst@inbox.lv; tālrunis uzziņām29458969Adrese: Lāčplēša ielā iela 36 -3 , Rīga, LV-1011

 * TARO kārtis ir pati populārākā un noslēpumainākā pareģošanas sistēma. Tās ir lielisks instruments sevis iepazīšanai. Ar TARO kāršu palīdzību var jau iepriekš apdomāt, izmēģināt jebkuru situāciju un samazināt dzīves neveiksmju skaitu. TARO ir sens instruments saziņai ar Visumu, ar tā informatīvo lauku. Parasti TARO kārtis izmanto dažādu sadzīvisku situāciju izskaidrošanai, atbilžu saņemšanai jebkurā dzīves situācijā, kā arī lai ieskatītos nākotnē, lai noskaidrotu notiekošā iemeslus un rastu attīstības virzienus.

TARO kāršu prasmju kursa PROGRAMMA

 • Kursā mācības ar Raidera –Vaita Taro kavu (taisnā un apgrieztā veidā) - kurā Jaunie (Mazie) Arkāni ir ar sižetisku zīmējumu   (vai tās paveidiem)
 • Kursa sākums  6. novembrī.
 • Mācības notiek 2 x mēnesī, trešdienās no 18.00 līdz 21.00   
 • Mācību ilgums 8 mēneši   
 • Mēneša mācību maksa 45.00 eur  

 • Kopā par visu kursu 360.00 eur
 •  Iepazīšanās ar TARO kārtīm (taisnā un apgrieztā stāvoklī) , to nozīmēm un pareģošanas sistēmu ;
 •  Kā sākt darbu ar TARO kārtīm un strādāt ar tām; dažādi ar Taro kāršu izlikšanu un lasīšanu saistīti jautājumi;
 •  Kā pareizi noformulēt jautājumus, kā izlikt kārtis sev un citiem ;
 •  Mācībās ejam no vienkāršākā uz sarežģītāko - sākam ar Jauno (Mazo) Arkānu iepazīšanu, tad Galma kārtis, kursa beigās Vecie (Lielie) Arkāni
 •  TARO kāršu padomi, brīdinājumi, atbildes ar "Jā" un "Nē", dažādi izklājumi daudziem dzīves gadījumiem;
 •  TARO kāršu nozīmes dažādās dzīves jomās – darbs-bizness, mīlestība-attiecības; veselība-pašsajūta;
 •  TARO kārtis un Numeroloģija, Astroloģija; dažādas laika noteikšanas sistēmas, no kurām varēs veidot savējo;
 •  Sākot ar trešo vai ceturto nodarbību praktiskā darbošanās ar kārtīm un dažādiem – vienkāršākiem un sarežģītākiem  kāršu izklājumiem katrā nodarbībā; 
 •  Mācību materiāli (iepriekš sagatavoti) katram kursu apmeklētājam tiek izsniegti nodarbībās . Nodarbību laikā uz iepriekš izdrukātiem  mācību materiāliem tiek veiktas atzīmes, piezīmes, piebildes, pasvītrojumi, izcēlumi, u.t.t. 
 •  Nodarbību laikā, kursu apmeklētājiem uzdodot jautājumus pēc būtības, saņem atbildes par apgūstamo tēmu.

*  Pēc kursa pabeigšanas spēsiet saņemt īsu vai izvērstu precīzu atbildi uz jebkuru konkrētu jautājumu, kas skar vienkāršākās,  ikdienišķākās dzīves lietas, kā arī plašākus un dziļākus dzīves aspektus, pratīsiet patstāvīgi darboties ar TARO kārtīm, lai noskaidrotu savas atbildes, palīdzētu draugiem, draudzenēm un paziņām, kā arī sākt un sekmīgi turpināt praktizēt. Jūs ne tikai varēsiet izlikt kārtis saviem pazīstamajiem par dažādām tēmām, bet arī paši jūtami sakārtot savas dzīves jomas ieklausoties TARO kāršu padomos un iedziļinoties TARO kāršu pētījumos.

*  Kursu vada Austra Savstare - Lenorman un Taro kāršu prasmju pasniedzēja ; Svārsta prasmju pasniedzēja ;  praktizējošs tarologs-lenormanists ; Meditatīvās saziņas pieraksta meistare (Spēka Vārdi-Latviskās mantras, Dziedinoši harmonizējošā dzejas terapija) ; Pašpilnveides un pašizaugsmes praktiķe.

Citas pasniedzējas intereses – Maģiskās plūsmas sakārtojumi ar Taro un Lenorman kārtīm, akmeņiem un zemapziņas zīmējumiem; Metaforiski asociatīvās kārtis, Sakrālā ģeometrija kopā ar krāsām, skaitļiem, vārdu skaņām, zīmēm – kā dziedinoši harmonizējošās vibrācijas; Sistēmiskie sakārtojumi; Rūnas, Vizualizācija un domu spēks; Astroloģija.

0
SAZIŅA  -  e-pasts  :   viedatelpa@inbox.lv 
Tālruņa Nr. - tiek izsūtīts e-pastā pēc nepieciešamības
Sociālajos tīkos :  Draugiem,lv Austra Savstare (privāti). Facebook.com Austra Savstare (privāti)


 .