TARO kāršu prasmju kurss

(bez iepriekšējām zināšanām)

(ar iepriekš sagatavotiem mācību izdales materiāliem Word formātā katrai nodarbībai)

Nodarbību datumi TARO kursam 2019. – 2020.gadā

15.09.; 20.10.; 17.11.; 15.12.; 19.01.; 16.02.; 15.03.; 19.04.; 17.05. - katra mēneša trešajā svētdienā, plkst. 10.00-16.45 (ar pusdienu pārtraukumu 45 minūtes)

*****Kosmozofijas institūta mācību centrs "Saskarsme", Rīgā;  rakstīt- e-pasts: saskarsme.inst@inbox.lv; tālrunis uzziņām29458969Adrese: Lāčplēša ielā iela 36 -3 , Rīga, LV-1011

 * TARO kārtis ir pati populārākā un noslēpumainākā pareģošanas sistēma. Tās ir lielisks instruments sevis iepazīšanai. Ar TARO kāršu palīdzību var jau iepriekš apdomāt, izmēģināt jebkuru situāciju un samazināt dzīves neveiksmju skaitu. TARO ir sens instruments saziņai ar Visumu, ar tā informatīvo lauku. Parasti TARO kārtis izmanto dažādu sadzīvisku situāciju izskaidrošanai, atbilžu saņemšanai jebkurā dzīves situācijā, kā arī lai ieskatītos nākotnē, lai noskaidrotu notiekošā iemeslus un rastu attīstības virzienus.

TARO kāršu prasmju kursa PROGRAMMA

 • Kursā mācības ar Raidera –Vaita Taro kavu - kurā Jaunie (Mazie) Arkāni ir ar sižetisku zīmējumu   (vai tās paveidiem)
 • Kursa sākums  15. septembrī.
 • Mācības notiek 1 x mēnesī, trešajā svētdienā no 10.00 līdz 16.45 (9 nodarbības pa 6 stundām), ar pusdienu pārtraukumu - 45 minūtes   
 • Mācību ilgums 9 mēneši – 54 mācību stundas   
 • Mēneša mācību maksa 45.00 eur  
 • Kopā par visu kursu 405.00 eur
 •  Iepazīšanās ar TARO kārtīm (taisnās un apgrieztā stāvoklī) un to pareģošanas sistēmu ;
 •  Kā sākt darbu ar TARO kārtīm un strādāt ar tām;
 •  Kā pareizi noformulēt jautājumus, kā izlikt kārtis sev ;
 •  Mācībās ejam no vienkāršākā uz sarežģītāko - sākam ar Jauno (Mazo) Arkānu iepazīšanu, tad Galma kārtis, kursa beigās Vecie (Lielie) Arkāni
 •  TARO kāršu padomi, brīdinājumi, atbildes ar "Jā" un "Nē".
 •  TARO kāršu nozīmes dažādās dzīves jomās – darbs-bizness, mīlestība-attiecības; veselība-pašsajūta;
 •  TARO kārtis un Numeroloģija, Astroloģija; dažādas laika noteikšanas sistēmas, no kurām varēs veidot savējo;
 •  Sākot ar trešo vai ceturto nodarbību praktiskā darbošanās ar kārtīm un dažādiem – vienkāršākiem un sarežģītākiem  kāršu izklājumiem katrā nodarbībā; 
 •  Mācību materiāli (iepriekš sagatavoti) katram kursu apmeklētājam tiek izsūtīti e-pastā vai izsniegti nodarbībās ;
 •  Nodarbību laikā uz iepriekš izdrukātiem  mācību materiāliem tiek veiktas atzīmes, piezīmes, piebildes, pasvītrojumi, izcēlumi, u.t.t. 
 •  Nodarbību laikā, kursu apmeklētājiem uzdodot jautājumus pēc būtības, saņem atbildes par apgūstamo tēmu.

*  Pēc kursa pabeigšanas spēsiet saņemt īsu precīzu vai izvērstu precīzu atbildi uz jebkuru konkrētu jautājumu, kas skar vienkāršākās,  ikdienišķākās dzīves lietas, kā arī plašākus un dziļākus dzīves aspektus, pratīsiet patstāvīgi darboties ar TARO kārtīm, lai noskaidrotu savas atbildes, palīdzētu draugiem, draudzenēm un paziņām, kā arī sākt un sekmīgi turpināt praktizēt. Jūs ne tikai varēsiet izlikt kārtis saviem pazīstamajiem par dažādām tēmām, bet arī paši jūtami sakārtot savas dzīves jomas ieklausoties TARO kāršu padomos un iedziļinoties TARO kāršu pētījumos.

*  Kursu vada Austra Savstare - praktizējošs tarologs-lenormanists ; Lenorman, Taro kāršu prasmju un  Svārsta prasmju pasniedzēja ; Meditatīvās saziņas pieraksta meistare (Spēka Vārdi-Latviskās mantras, Dziedinoši harmonizējošā dzejas terapija) ; Pašpilnveides un pašizaugsmes praktiķe.

Citas pasniedzējas intereses – Maģiskās plūsmas sakārtojumi ar Taro un Lenorman kārtīm, akmeņiem un zemapziņas zīmējumiem; Metaforiski asociatīvās kārtis, Sakrālā ģeometrija kopā ar krāsām, skaitļiem, vārdu skaņām, zīmēm – kā dziedinoši harmonizējošās vibrācijas; Sistēmiskie sakārtojumi; Rūnas, Vizualizācija un domu spēks; Astroloģija.

Ja vari piedāvāt telpas vai citu organizatorisku palīdzību, iespējama atlaide līdz pat 100% no mācību maksas, bet ja pati (-s) nevēlies apgūt šo kāršu prasmi, tad vienojamies par atsevišķu samaksu.

0
SAZIŅA  -  e-pasts  :   viedatelpa@inbox.lv ( (joprojām arī austa-taro@inbox.lv un gaismasaile@inbox.lv)
Tālruņa Nr. - tiks izsūtīts e-pastā pēc nepieciešamības.
Sociālajos tīkos :  Draugiem,lv Austra Savstare (privāti). Facebook.com Austra Savstare (privāti)


 .