GAISMAS CEĻŠ

veselības nometne pie jūras
24 - 26. maijā

SALACGRĪVĀ 
kempingā "Milleri"

PASĀKUMA ORGANIZĒTĀJS :  http://sejasjoga.1w.lv/439-nometne/

Pasākuma pasniedzēji : 

Cigun, Transdentālās Mantras - Juris Brants

Čakrafona Visuma Skaņas - Māris Pīlaciss

Sejas Joga, Sakrālās Zīmes -Rūnas - Inga Gromova

Svārsta Spēks , Latviskās Mantras - Austra Savstare

Gongs un Dziedošie Trauki - Sandra un Antra Dzintarniece

************************************

VAIRĀK INFORMĀCIJAS  - INGA GROMOVA 27602019

***********************************

24.-26 MAIJĀ, KEMPINGĀ -  MILLERI PIE JŪRAS VESELĪBAS NOMETNE-GAISMAS CEĻŠ  !

Trīs dienu nometne paredzēta gan vīriešiem, gan sievietēm, bez vecuma ierobežojuma.

 Samaksa -99.00 Eur,   (līdz 30.apr.)

 Samaksa  - 120,00Eur, (no 1.mai.)

 Cenā ietilpst viss: dzīvošana kempinga   mājiņās, pasniedzēju nodarbības, brokastis, pusdienas, vakariņas + kafija, tēja, cepumi.

 Vienas dienas(25.maij.) –sestdienas cena-55,00Eur

 Cenā ietilpst: dzīvošana kempinga mājiņās, pasniedzēju nodarbības, brokastis, pusdienas, vakariņas.

******************************************* 

 Pieteikties uz nometni pa tālruni: +371 276 020 19

Veselības nometne palīdzēs virzīties uz iekšējo harmoniju, vienotību un mīlestību. Darbosimies ar sevis apzināšanu, izzināšanu un dažādām metodēm:

********************************************* 

Cigun, Transdentālās mantras -JURIS BRANTS- dziednieks, Cigun, Reiki meistars

Cigun ir viena no saudzīgākajām un plašākajām atveseļošanās sistēmām pasaulē, kas sakārto prātu un ķermeni.

Šī Cigun nodarbību  sistemātika ir izveidota apvienojot tradicionālos Cigun vingrojumus un Taichi Chuan(kaujas mākslas) vingrojumus.

Transdentālās mantras

Nodarbībā būs iespējams noskaidrot, kas ir Transdentālās mantras, kā tās darbojas, kā tās saprast un atpazīt, kur tās var pielietot un pats galvenais, ko no tā visa var iegūt. Nodarbībā varēs praktizēt kādu no mantrām un saprast, ka raidot Visumā enerģijas, tās atgriežas atpakaļ ar vēl lielāku spēku.

 *********************************************

 Čakrafona Visuma skaņas- MĀRIS PĪLĀCIS- skaņu terapeits

  Čakrafons ir skaņas terapijas instruments, kas sastāv no toņiem, kurus spēlējot, rodas neparasta mūzika, ko var pielīdzināt Visuma skaņām.

Skaņu terapijas mērķis ir harmonizēt ķermeņa un prāta svārstības un relaksēt līdz alfa stāvoklim (8hz).Šīs vibrācijas dziedina, nomierina prātu un līdzsvaro cilvēka ķermeni, dvēseli un garu. Cilvēks kļūst vienots un harmonisks.

  ********************************************

Sejas Joga, Sakrālās zīmes-Rūnas- INGA GROMOVA – sejas jogas un alternatīvās medicīnas pasniedzēja

Intensīva muskuļu nodarbināšana, sejas vingrošanas procesā ideāli uzlabo asinscirkulāciju, kas nodrošina sejas ādas barošanu un audu reģenerēšanu. Seja ir mūsu karte, kura atspoguļo veselības stāvokli kopumā. Uz sejas ir ļoti daudz biopunktu, kurus stimulējot ar akupresūras paņēmienu iespējams uzlabot un sakārtot savu veselību un skaistumu. Nodarbībā būs iespējams vingrot ar seju un veikt uzlabojumus.

Sakrālās zīmes-Rūnas

Mūsu dzīve - tā ir mijiedarbība ne tikai fiziskā, bet arī enerģētiskā līmeni. Viens no noslēpumainākajiem un ietekmīgākajiem spēkiem, kas iespaido mūsu enerģiju un likteni ir RŪNAS. Rūnas var būt līdzeklis, lai sasniegtu bagātību un labklājību, ārstētu un dziedinātu, aizsargātu, attīrītu un pareģotu likteni. Nodarbībā būs iespēja pašiem izgatavot savas rūnas no saviem salasītiem akmeņiem. Mācīsimies lasīt rūnas un  pielietot sadzīvē, lai pilnveidotu savu dzīvi.

******************************************  

Svārsta spēks, Latviskās mantras- AUSTRA SAVSTARE-  pašpilnveides un pašizaugsmes praktiķe, tarologs, lenormanists

SVĀRSTS ir brīnumaina lieta, kas sniedz mums iespēju iekļūt zemapziņas noslēpumos, lai saņemtu atbildes. Nodarbībā„ Svārsta prasmes ikdienai” būs iespējams noskaidrot– kā ar tā palīdzību var :

  •           Ļoti daudz uzzināt par sevi.
  •          Uzzināt par savu veselību.
  •           Pārbaudīt pārtikas produktus.
  •           Izpētīt iepriekšējās dzīves.
  •          Izdarīt pareizo izvēli starp kaut ko.

 Nodarbībā būs iespēja radoši darboties :  svārstiņu veidošana no materiāliem un diagrammu zīmēšana un veidošana.

Bonusā Spēka Vārdi-Latviskās mantras – nodarbības dalībnieki ar Svārstiņu atrod sev vispiemērotākos Spēka Vārdus un nosaka paši kā tos lietot ikdienā savas problēmas risināšanai.

SPĒKA VĀRDI tik ļoti atgādina Dainas, taču tās nav Dainas, vismaz to tautiskajā izpratnē. Tos var nosaukt arī par Mantrām un Afirmācijām. Tos skaitot esam tuvāk sev,  izprotam to, kas notiek ar mums, ap mums un mūsu iekšējā pasaulē. Tie dod mums spēku, zināšanu, varēšanu un arī garīgo izpratni par lietu būtību, katrā noteiktā mūsu dzīves brīdī.

*******************************************

 VAKARA SAULRIETA MEDITĀCIJA AR GONGU UN TIBETAS DZIEDOŠAJIEM TRAUKIEM- SANDRA UN ANTRA DZINTARNIECE – SKAŅU TERAPEITES

 Vibroakustiskā masāža ar Tibetas skanošajām bļodām uzlabo dzīves kvalitāti, stimulē imūnsistēmu un ķermeņa aizsardzības sistēmas, palīdz pēc iespējas ātrāk atpūsties un nomierināt cilvēka nervu sistēmu.

Tibetas skaņu masāžai ir laba ietekme uz akupunktūras punktiem un čakrām- enerģētiskajiem centriem, kā rezultātā cilvēks ne tikai piedzīvo relaksāciju, bet arī iegrimst dziļā transa stāvoklī, kas nodrošina spēcīgāku masāžas dziedinošo iedarbību.

Gonga un Tibetas dziedošo trauku skaņas ir neparastas un unikālas, tās liek sastapties pašam ar sevi – cilvēku un dievišķo dvēseli – Gaismas un Mīlestības būtni. un šajā meditācijas ceļojumā ir jābūt gatavam sevi iepazīt no jauna. Tas ir neparasts un daudzpusīgs process –atdzimšana, kurā nākas pieņemt šīs transformācijas un vērot savas pārmaiņas.

****************************************

   VAKARA RITUĀLS- KOSMISKO SKAŅU SALŪTU VILNIS

Šis būs pārsteigums ne tikai nometnes dalībniekiem, bet pašiem tās vadītājiem. Tas būs KOSMISKO SKAŅU SALŪTU VILNIS, kas sāksies ar spēcīgu mantru vibrāciju, palēnām tam pievienosies Tibetas dziedošie trauki, un līdz beidzot pieslēgsies čakrafona Visuma skaņas. Kosmiskās skaņas kulmināciju pārņems šambungu rībošie ritmi, kas visus ievedīs dziļā transformācijas transā. Tad palēnām skaņu salūtu vilnis griezīsies atpakaļ ejošā virzienā, atgriežot visus sākuma punktā, taču nu jau kā nebeidzamā Visuma daļiņas- Gaismas un Mīlestības būtnes.

Nometnes laikā būs iespējams pieteikties individuāli pie katra pasniedzēja!

0
SAZIŅA  -  e-pasts  :   viedatelpa@inbox.lv 
Tālruņa Nr. - tiek izsūtīts e-pastā pēc nepieciešamības
Sociālajos tīkos :  Draugiem,lv Austra Savstare (privāti). Facebook.com Austra Savstare (privāti)


 .