LENORMAN KĀRŠU NOZĪME
A T B I L D   U Z   V I E N K Ā R Š I E M    U N    S A D Z Ī V I S K I E M    J A U T Ā J U M I E M
 

Ar LENORMAN kāršu oriģinālajiem skaidrojumiem 

dažādos kāršu izklājumos var rast atbildes
 uz vienkāršiem un sadzīviskiem jautājumiem.

1. Jātnieks  (ercenu devītnieks)

Svarīgs jaunums, vēstule, ciemiņš, viesis.  Dinamiska kārts. Jaunumi, saruna. Informācijas apmaiņa (informācija nāk, aiziet). Ziņas. Ceļojums. Komandējums. Ierašanās. Tikšanās. "Esi zirgā". Pasteigties. Izmantot transportlīdzekli. Virzīties uz mērķi. "Tas, kurš ir redzējis daudz, arī zina daudz."

Padoms:

Posieties ceļā vai gatavojieties tikties, jebkurā gadījumā ņemiet grožus savās rokās.

2. Āboliņš  (kāravu sešinieks)

Cerības, gaidas, neliela veiksme, plāni. Laime un labklājība, nenozīmīga un īslaicīga veiksme, īstermiņa veiksme,  strīdu izšķiršana.Vienkāršība. Uzticamība. Pieticība. Pielāgojamība. Bez viltības. Spēja samierināties ar nedaudz. Pieticīgi, bet stabili panākumi. Klusa laime.

Padoms:

Viss ģeniāls ir vienkāršs. Nesarežģījiet savu dzīvi, lādīte atveras vienkārši. Meklējiet vienkāršu risinājumu.

3. Kuģis  (pīķu desmitnieks)

Veiksmīga kārts. Jaunais jūsu dzīvē, pārmaiņas uz labo pusi, var vēstīt par ceļojumu. Nojaukt stereotipus, rīkoties izlēmīgi, peldēt pret straumi. Neliels, īss ceļojums. Ceļojums uz kaimiņu pilsētu, ceļojums pa valsti. Kustība. Uzņemt kursu. Ceļavējš. Reibinoša brīvība. Peldēt jūtu jūru. Svaiga gaisa malks. Izbaudīt. Nezināmais. Maldinošs rāmums.

Padoms:

Ļaujieties emocijām. Atslābstiet un peldiet pa straumi,  ceļavējš jums pūš mugurā.

4. Māja  (ercenu karalis)
Veiksme darījumos. Sola veiksmi visā, kam sevi veltīsiet, tas ir bizness, ģimene, māja, vasarnīca. Mājas atmosfēra - viss, kas notiek mājās vai ap māju, drošība, stabilitāte, aizsardzība. Māja. Ēka. Mājas kā dzīves vieta. Nekustamais īpašums. Skola. Birojs. Vieta, kur jums ir silti un ērti. Vērtību sistēma. Ķermenis. Templis.
Padoms:
Rīkojieties ierastajā veidā.

5.Koks  (ercenu septītnieks)

Cilvēka veselība. Viss, tas, kas ir dzīve - izcelsme / saknes, stabilitāte, aizsardzība,aizbildniecība, spēks, veselība, vitalitāte, izaugsme, pārliecība par situāciju, notiks kādi notikumi. Veselība. Ķermenis. Pieķeršanās. Dzimtas koks (saknes). Pārliecības. Uzskati.  Spēja pretoties grūtībām. Stingri stāvēt uz kājām.

Padoms:

Paļaujieties uz savu plašo un bagāto pieredzi.

6. Mākoņi  (kreiču karalis)
Nepatikšanas. Necaurlaidība, neredzamība. Neskaidrība, to nav iespējams saprast, izskaidrot. Tuvojas apdraudējums. Acīm priekšā migla kā plīvurs. Situācija, kura var aptumšot dzīvi. Nepatikšanas. Slikts garastāvoklis. Nelabvēlīgu faktoru koncentrācija. Apstulbums.
Padoms:
Esiet pacietīgi. Gaidiet labvēlīgo laiku.

7.Čūska  (kreiču dāma)
Nodevība. Slepenais ienaidnieks. Bīstami Stab aizmugurē. Apkrāptu. Pārsteigums Gudrība.Māte, vecmāmiņa, tante, vecāka sieviete, draudzene, darba kolēģe, bijusī sieva, mīļotā sieviete.
Padoms:
Parādiet gudrību, esiet tuvāk zemei, neizvirzieties.

8.Zārks  (kāravu devītnieks)

Nepārvarami šķēršļi, slimība, nāve.  (negatīva karte)Veselības karte, kurā norādīts, ka laimīgs cilvēks ir slims. Kaimiņu kartes pastāstīs par slimību. Fiziska vai tēlaina nāve.Nāve. Slimība. Aizmiršana. Bēdas. Tukšums. Aprakti sapņi un jūtas.

Padoms:

Apglabājiet šo biznesu vai šīs attiecības.

9.Ziedu pušķis  (pīķu dāma)

Veiksme mīlestībā, uzmanība. Lielu veiksmi, labklājību, laimi. Dāvana, pārsteigums, ielūgums, svētki, jautri.Dāvana. Parakstīt. Uzmanību Komunikācija. Kolektīvs. Piekrišana. Faktoru kombinācija. Kolekcija. Skaistums Aromāts.

Padoms:

Rādīt uzmanības pazīmes. Izveidojiet kontaktu.

10.Izkapts  (kāravu kalps)
Nelaimes gadījums. Pēkšņas beigas / pārtraukums, negaidīts, neparedzēts jauna sākums, ieviešana, novākšana.Beigas. Pabeigšana. Bīstami Nolaidība pret drošības pasākumiem. Traumas
Padoms:
Nepalaidiet uzmanību drošības pasākumiem. Esiet piesardzīgs

11.Slota  (kreiču kalps)
Konflikts, strīds, pretnostatījumi. Dusmas, niknums, dusmas, agresija, nepatikšanas, ķilda Tenkas. Intriga. Valoda ir bez kauliem. Netīras insinuācijas.
Padoms:
Sakārtojiet lietas, atbrīvojieties no visa liekā, bet tas nemaz nav nepieciešams “netīrās veļas publiski taisīt”.
12.Putni - Pūces  (kāravu septītnieks)

Miera zaudēšana, tumšas domas. Pagaidu darbi, iedomība, nemiers, raizes, raizes, bēdas.Paredzēšana. Misticisms Augstākā gudrība. Ļaunais gars. Skumjas. Nostalģija Nakts. Lietus. Pasivitāte. Draudi. Tumsa. Pēcdzīves kurjers. Pūces kliedziens - nāves dziesma. Postīšana. Uztraucas. Modrība. Blakus grāmatas kartei ir gudrība, zināšanas.
Padoms:
Uzticieties savai intuīcijai.

13. Bērns  (pīķu kalps)(personīgā karte)
 Bērns, darba kolēģis, jauna meitene, draudzene, mīļotais cilvēks Nevainība. Bezrūpība. Jautri Bērns. Sākt. Bērnība. Atmiņas. Nostalģija
Padoms:
Nelietojiet to pārāk nopietni. Daļa veselīgu “neinteresē” jūs nesāpēs.

14.Lapsa  (kreiču devītnieks)

Viltus, māņi. Atkarīgs no vides. Starp pozitīvajām kartēm - prāts, attīstīts un elastīgs intelekts, atjautība, ātra asprātība. Starp negatīvajiem ir liekulība, zādzības, viltus glaimošana. Triks. Viltīgi. Krāpšanos. Liekulība. Vardarbība. Vēlme aizsegt dziesmas, sajaukt. Maigi gulēt, grūti gulēt. Triks, slazds. Kritiena upuris.
Padoms:
Ielieciet sejā saldu grimasi, prasmīgi paslēpiet patiesās sajūtas.

15.Lācis  (kreiču desmitnieks)

Spēks, vara.  (personīgā karte) Ietekmīga persona. Priekšnieks. Draugs sniedz “lācīgs” pakalpojumu. Spēks Aizsardzība.Tēvs, vectēvs, tēvocis, sirmgalvis, darba kolēģis, bijušais vīrs, draugs, tuvinieks.
Padoms:
Iesaistiet ietekmīgas personas atbalstu. 

16.Zvaigznes  (ercenu sešinieks)

Veiksme vai melnā strīpa, notikumu atkārtošanās. Intuīcija, dvēsele, ilgas, sapnis, ilgas un ilgas, garīgās attīstības ceļš.Orientieris Ceru Atjaunināt. Kas ir virs, tas ir zemāk.
Padoms:
Plānojiet plānus un drosmīgi dodieties uz sapni.

17.Stārķis  (ercenu dāma)
Pārmaiņas, laime. Mainīt, atjaunināt, mainīt, mobilitāti, pārvietošanos, tehniku Peļņa. Papildinājums, arī ģimenē.
Padoms:
Padomājiet par bērniem.

18.Suns  (ercenu astotnieks)
Draugs.  (personīgā karte)
Bērns, dēls, meita, spējīga personība, brālis, draugs, jauneklis, mīļākais.Draugs Palīgs. Veltījums Brīdinājums Trauksme. Modrība. Pesimisms Mājdzīvnieks
Padoms:
Esiet modrs, turiet degunu pret vēju

19.Tornis  (pīķu sešinieks)
Rezultāts, noslēgums. Skola, izglītības iestāde, izglītība, darbs.Spēka struktūras. Paredzēšana. Skatīt jūdzes attālumā. Autoritāte. Būt “maksimālajā vietā”. Jāsaasina.
Padoms:
Kāpt augšā, bet jāuzmanās no reiboņiem.
20.Dārzs  (pīķu astotnieks)
Prieks, līksmība. Sabiedrība, publicitāte, publicitāte. Cilvēku tikšanās, patīkama laika pavadīšana sabiedrībā, kur viņi staigā, atpūšas, paziņo par savu mīlestību utt.Atpūtas vieta. Relaksācija Pikniks. Atelpa.
Padoms:
Dodieties atvaļinājumā, mainiet ainavu vai dodieties ārā. Atlieciet visas lietas.

21.Kalns  (kreiču astotnieks)
Grūtības, šķēršļi, traucēkļi. Spēks, spēks, diženums. Jauda, platums, augstums. Nepārvarams šķērslis, blokāde Aizsardzība. Šķērslis. Klupšanas akmens. Sašutums. Apgrūtinājumi.
Padoms:
Jāmeklē aizsardzība.

22.Krustceles  (kāravu dāma)
Krustceles, izvēle. Ceļa sadalīšana, ceļa izvēle, jauns ceļš, lēmuma pieņemšana, risinājuma vai jauna ceļa atrašana.Izvēle. Rādītājs Parakstīt. Apvedceļš. Kavēšanās Meditācija.
Padoms:
Nekļūdieties izvēloties.

23.Žurkas  (kreiču septītnieks)
Zādzība. Zaudējums, bailes, sabojāšana. Kaut kas viņu mājām vai darbam nodots. Viņi var aplaupīt, izvilkt no maka vai kabatas. Slimības karte, kaut kas grauj cilvēku.Zaudējumi. Iejaukšanās. Sabojāšana. Zādzība Mantkārīgi radinieki.
Padoms:
Izmantojiet parādītās iespējas.
24.Sirds  (ercenu kalps)
Draudzība, mīlestība. Mīlestība, maigums, sirsnīga vēlēšanās.Mīlestība Mīlestībā. Jūtas.
Padoms:
Klausieties, ko jums saka sirds.

25.Gredzens  (kreiču dūzis)
Kāzas, laulība, līgums, kontrakts, vienošanās.  Laulības, partnerattiecības, komunikācija, līgumu slēgšana, biznesa partnerattiecības, draudzības.Dāvana. Vērtība. Vienošanās. Vienošanās. Betrothal. Saņemiet atbalstu. Saņemiet atļauju.
Padoms:
Paturiet doto vārdu un solījumu.

26.Grāmata  (kāravu astotnieks)
Mācības, pieredze. 26. Grāmata
Zināšanu iegūšana, noslēpumainība, zemapziņa, centība, kaut kas nav nogatavojies, nav gatavs. Zināšanas par objektiem, kas paslēpti no mums vai paslēpti mēs paši. Palīdzība no pieredzējušāka cilvēka. Jums jābūt apdomīgam un apdomīgam, labi domājiet. Laba karte radošiem cilvēkiem, mistiķiem, rakstniekiem, zīlētājiem.Zināšanas. Zinātne. Pētījums. Noslēpums. Stāsts. Informācijas avots, ieskaitot digitālo.
Padoms:
Bruņots ar zināšanām, meklējiet padomu pie speciālista.

27.Vēstule  (pīķu septītnieks)
Paziņojums, vēstule, zvans. Rakstiska kontaktinformācija, pasts, līgumi, tālrunis, fakss, e-pasts, mobilie sakari, ātra saziņa, atrodoties ceļā.Pasts. Ziņa Konfidenciāla informācija. Sūdzība Lūgumraksts. Klyauza. Mīlestības vēsts. Rezultāts. Nauda aploksnē.
Padoms:
Jums nepieciešama papildu informācija.

28.Vīrietis  (ercenu dūzis)
Vīrietis. Vaicātāja kārts, ja tas ir vīrietis. Tāpat var nozīmēt draugu, tēvu, brāli. Ja zīlē sievietei, tad nozīmē dzīvesbiedru vai mīļoto vīrieti. 28. Cilvēks (personīgā karte)
Ja rindā ir cilvēks, tad šī ir viņa kārts. Tēvs, vīrs, spēcīga un uzticama persona. Partneris sievietei.Jautātājs. Cilvēka īpašības cilvēkam.
Padoms:
Parādiet vīriešu īpašības yang - aktivitāte.

29.Sieviete  (pīķu dūzis)
Sieviete. Vaicātāja kārts, ja tā ir sieviete. Tāpat var nozīmēt draudzeni, māti, māsu. Ja zīlē vīrietim, tad nozīmē dzīvesbiedri, mīļoto sievieti. Ja rinda ir sieviete, tad šī ir viņas kārts. Varbūt šī ir sieviete, kas iejaucas jūsu dzīvē. Laulātais vai partneris vīrietim. Kaļķi, informācija.Nopratināšana.
Cilvēka sievišķās īpašības.
Padoms:
Parādiet iņ sievišķās īpašības - pasivitāti.

30.Lilijas  (pīķu karalis)
Vara, aizbildniecība. Lilija ir karaliskās varas simbols. Kārts nozīmē, ka jums ir spēcīgs atbalsts no augsta aizbildņa. Ar pozitīvām kartēm: domas par baudu, seksu. Veiksmi, pozitīvu apstākļu apvienojumu. Ar negatīvām kartēm: nemiers, satricinājums, konflikti, spēcīga cilvēka spiediens.Nevainība. Šķīstība. Maigums. Godīgums Draudzība Aristokrātija. Vīrietis no labas ģimenes.
Padoms:
Esiet godīgi.

31.Saule  (kāravu dūzis)
Veiksme, izdošanās. Jūsu dzīves saulainā puse. Vinnests un bagātība. Veiksme ir bezgalīga, izdošanās, veiksmju un laba garastāvokļa periods. 31.Saule
Veiksme, siltums, siltums, dienvidi, vasara. Veiksmi, laimi, veiksmīgas izredzes.Skaidrība. Saprašana. Radošs pacēlums. Mīlestība Iedvesma. Laime Uzmanības centrā.
Padoms:
Esiet lietu centrā un esiet radošs. Esiet sabiedriski aktīvs.

32.Mēness  (ercenu desmitnieks)
Cieņa, autoritāte.  Sajūtas, vakara laiks, nakts, ziemeļi. Labvēlīga karte popularitātes, veiksmes un atzīšanas jautājumos. Saistīts ar laimi visā, kas saistīts ar mākslu un radošo darbību. Šaubu un vilcināšanās periods, kad iemācāties klausīties instinkta balsi.Iekšējā pasaule. Pārdomāšana. Nepareizs priekšstats. Mīkla. Trauksme Apjukums.
Padoms:
Neuzticieties nevienam un nesteidzieties.

33.Atslēga  (kāravu desmitnieks)
Atklājums, risinājums. Enerģija, spēks, darbs, prasmīgs roku darbs, aktivitāte, veiksme, vēlmes piepildīšana.Iespēja. Piekļuve. Saprašana. Atbilde. Rīks. Parole
Padoms:
Izmantojiet iespēju, kas jums ir

34.Zivis  (kāravu kungs)

Vēlēšanos piepildījums. Nauda, finanses, uzņēmējdarbība, skaidrās naudas apstrāde.Lai izbauda. Izbaudi dzīvi. Jūtieties ērti kā zivs ūdenī. Lai iegūtu situāciju. Lai saprastu. Esiet priekšmetā.
Padoms:
Atrisiniet problēmu bez piepūles.

35.Enkurs  (pīķu devītnieks)

Stabilitātes simbols, drošība. Uzticama draudzība. Stabilas un ilgstošas attiecības ģimenē un draudzībā. Vecums, vecums, garums, dziļums, ārvalstis, ilgi braucieni, klusa osta, klusuma periods.Pietura. Gaida. Pieķeršanās. Biotops. Pārmērīga idealizācija. Klaušana. Avarice.

Padoms:

Karte piedāvā nomest enkuru, kas nozīmē apstāties

36.Krusts  (pīķu sešinieks)

Problēma. Bēdas, nopietna problēma, kura bija vai arī vēl būs. Tas ir „krusts” kuru nesat, jūsus „krusts”. Nozīmē tās ciešanas un zaudējumus, kurus jūs apzināti pieņemtat augstāko mērķu labā.

Nākotne. Ticība dod spēku. Smagi neizbēgami notikumi, kas jāpārdzīvo, pāriet kā mācība.

Atslēgas vārdi:
Liktenis Karma Pienākums. Galamērķis Aizsardzība no ļaunas acs, svētība. Punkts. Neveiksme, vēlme izsvītrot. Piemineklis, kapakmens.
Padoms:
Nesiet savu krustu ar cieņu vai apņēmīgi uzlieciet krustu.

Lenorman kāršu kāva var būt arī cita nekā šajā rakstā attēlotā, taču kāršu nozīme paliek tā pati. Lenorman kārtis dažādās kāvās ir vienādi patiesas. Un katra no kāvām rod savus atbalstītājus. Zinot kāršu nozīmes jūs variet viegli saprast un izskaidrot jūsu izklājuma būtību zīlējot ar Lenorman kārtīm. Kāršu salikumi jums palīdzēs izskaidrot pāru kārtis izklājumos par nākotni.

0
SAZIŅA  -  e-pasts  :   viedatelpa@inbox.lv 
Tālruņa Nr. - tiek izsūtīts e-pastā pēc nepieciešamības
Sociālajos tīkos :  Draugiem,lv Austra Savstare (privāti). Facebook.com Austra Savstare (privāti)


 .