Lenorman kāršu kursi 
             tiešsaistē - grupai           
Lenorman kāršu apmācības - Vebināru vietne, Facebook Live video
 
LENORMAN kāršu sistēma

ir ideāli piemērota iesācējiem kāršu mantikās (kāršu izlikšana ar mērķi saņemt pareģojumus, prognozes) , kuri agrāk nav strādājuši ar sarežģītākām sistēmām (piemēram TARO kārtis vai Horārā sistēma Astroloģijā), un vēl pagaidām nav pārliecināti par saviem spēkiem un spējām. LENORMAN kārtis var daudz vieglāk un ātrāk atcerēties, ar tām ir patīkami darboties. It sevišķi ieteicams mācīties šo kāršu mantiku tiem, kurus pirmkārt interesē mīlestības - attiecību izpēte un prognozēšana. Jūs ne tikai varēsiet izlikt kārtis un pareģot notikumu gaitu un iznākumu saviem pazīstamajiem par mīlestības un attiecību, darba un biznesa, veselības un pašsajūtas tēmām, bet arī paši jūtami izzināt un sakārtot gan savu  romantisko, gan praktisko dzīves jomu ieklausoties LENORMAN kāršu padomos.

LENORMAN kārtis

ir vienkārša un brīnišķīga franču pareģošanas mantika. Savā lietošanas iespējā un darbībā tās būtiski atšķiras no TARO kārtīm. Kopējs tām ir tikai tas, ka katra kārts ir kā attēls. Tās ir pakāpi augstākas nekā Parastās Spēļu kārtis un daudz vieglāk apgūstamas nekā TARO kārtis. Noteikti interesēs un noderēs tiem, kuri vēlētos apgūt zīlēšanas prasmi ar Parastajām spēļu kārtīm.

LENORMAN  kārtis nemēdz filozofēt, tās ir konkrētas.

Tās viegli atbild uz jautājumiem, kuri paredz atbildi - "JĀ" vai "NĒ". 

Nodarbību grafiks
Lenorman Iesācējiem Online (saīsinātais) jūnijs, jūlijs, augusts datumi tiks precizēti trešdienas vai ceturtdienas 19.00 vai 19.30 kopā
10 stundas 
 4
nodarbības
pa
 2.5     st.  
katrā
70.00 eur
viss kurss 
17.50 eur par 1 nodarbību Vebināru vietne, Facebook Live video 

*GRUPAS NODARBĪBAS TIEŠSAISTĒ -  * saīsinātais  kurss *  

Vebināru vietne, Facebook Live video -  grupai - sākot no 5 klausītājiem darba dienu vakaros vai citādi pēc savstarpējas vienošanās (var būt arī rīta grupas un dienu grupas)

Grupa uzsāk mācības, kad ir pieteicies optimālais dalībnieku skaits.

  • 4 nodarbības pa 2.5 stundām = viss kurss 10 stundas (katram klausītājam par nodarbību 17.50 eur) ; Kopā par visu kursu 70.00 EUR

Kursus vada - Austra Savstare - LENORMAN kāršu prasmju praktiķe - pasniedzēja ; TARO kāršu un SVĀRSTA lietošanas ikdienā praktiķe un pasniedzēja, Meditatīvā saziņas pieraksta meistare, Dzejas terapija, Spēka Vārdu – Latvisko Mantru terapija, Pašizaugsmes un pašpilnveides praktiķe .

Pieteikties un interesēties rakstot uz e-pastu : viedatelpa@inbox.lv ;

Skype - Austra Savstare;  Facebook.com vai Draugiem.lv  - Austrai Savstarei

  • Apmaksa priekšapmaksā ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas. 

Lenorman kārtis - standartkava 36 kārtis (var būt arī 38-40) - iegādāties var 

  • Rīgā-Rēriha grāmatnīcās vai internetveikalā Taro Pasaule SKATĪT ŠEIT
  • Ārzemju internetveikalos, kuros šādas kārtis tiek tirgotas, piemēram eBay.
  • Vai arī Latvijas grāmatnīcās, kurās šādas kārtis tirgo.
  • Pēc kursa pabeigšanas spēsiet saņemt īsu, precīzu vai izvērstu atbildi uz jebkuru konkrētu jautājumu, kas skar pašas vienkāršākās un ikdienišķākās lietas, gan mazliet sarežģītākas problēmas, pratīsiet patstāvīgi darboties ar Lenorman kārtīm, lai noskaidrotu savas atbildes, palīdzētu draugiem, draudzenēm un paziņām, kā arī sākt un sekmīgi turpināt praktizēt. Jūs ne tikai varēsiet zīlēt saviem pazīstamajiem par mīlestības un attiecību tēmu, bet arī paši jūtami sakārtot savu romantisko dzīves jomu ieklausoties Lenorman kāršu padomos. 


0
SAZIŅA  -  e-pasts  :   viedatelpa@inbox.lv 
Tālruņa Nr. - tiek izsūtīts e-pastā pēc nepieciešamības
Sociālajos tīkos :  Draugiem,lv Austra Savstare (privāti). Facebook.com Austra Savstare (privāti)


 .