KIPPERAS ORĀKULS
"mistiskās kipperas"
 

MISTISKĀS KIPPERAS - ZĪLĒŠANAS KĀRTIS

autore Regula Elizabete Fihtere , uzzīmējis Bernes mākslinieks Urbans Trješs

Mistiskās Kipperas kāva ir unikāla, tā sniedz tiešas un saprotamas prognozes. Sešas Personkārtis precīzi apraksta personību tipus, norādot uz to statusu, vecumu un dzīves veidu. Kāvā nav iezīmētas mastis, līdz ar to, tas nenovērš uzmanību no pamatsižeta, un sniedz iespēju pilnībā koncentrēties uz kārtī attēloto situāciju. 

Mistiskā Kipperas kāva dod iespēju lietot dažādus izklājumus, sākot no vienas kārts, līdz visas kāvas izlikšanai. Ieteikums katrai (-am) kāršu licējai (-am) iegādāties šo kāvu, kura visticamāk kļūs par jūsu kolekcijas lielisko ieguvumu.

36 - orākulu kāršu kāva ir izveidota pamatojoties uz oriģinālajām Kipperas kārtīm : vācu zīlēšanas sistēma, kura aizsniedzas līdz 1900. gadu sākumam. Kaut gan precīzā Kipperas sistēmas izcelsme paliek neskaidra, Kipperas kārtis līdzās Lenorman kārtīm ir kļuvušas par populāru zīlēšanas sistēmu. Mistiskās Kipperas kāva ir palikusi uzticīga oriģinālajai Kipperas sistēmai, pievienojot unikālus mistiskus, tās radītājas Regulas Elizabetes Fihteres, elementus. Aiz cieņas pret pamata sistēmu Fihteres kundze nolēma saglabāt kāršu pirmsākuma apzīmējumus, tā saglabājot sistēmas spēku un enerģiju. Situācijas, kuras attēlotas kārtīs, iesniedzas apmēram 1900. gadu periodā, kad kārtis parādījās pirmo reizi. Bet noskaņas radīšanai tajā tika ietverti eņģeļi, elfi, dabas gari, mistiskas būtnes un citas metafiziskās pasaules būtnes, kuri atgādina mums par to, ka strādājot ar Mistisko Kipperu mēs nokļūstam citā dimensijā. 

Galvenais vīrietis

Ceļojums

Nāve (Bēres)

Gaidīšana

Galvenā dāma

Laimēt daudz naudas

Māja

Cietums

Attiecības (ģimenes stāvoklis)

Bagāta jaunkundze

Dzīvojamā istaba

Tiesnesis

Svarīga tikšanās

Bagāts jaunskungs

Militārists (Kareivis)

Īslaicīga slimība

Labais kungs

Skumja ziņa

Tiesa

Skumjas un likstas

Labā dāma

Iemīlējies

Zādzība (Zaglis)

Skumjas domas

Patīkama vēstule (Jaunumi)

Personīgās domas

Augstais apbalvojums

Darbs (Nodarbinātība)

Neīstā persona

Dāvana

Fortūna (Veiksme)

Tāls ceļš

Izmaiņas

Bērns

Negaidīta liela nauda

Cerības. Lielais ūdens

0
 .