KIPPERAS ORĀKULS

Их в 1870 году разработала Сюзанна Киппер. Это отдельная система от цыганских карт и карт Мадмемуазель Ленорман.

Малая колода Ленорман уже была разработана к тому времени, во всяком случаи 1847г была издана, и в основу ее легли все таки цыганские карты. Но во время разработки колоды Сюзанной Киппер Германия переживала немецко-французскую войну, поэтому Сюзанна испытывала отвращение к всему, что французского происхождения. И из-за национальной гордости она сама стала разрабатывать колоду.

Классическая колода имеет также 6 персон и 30 ситуаций из жизни. Масти исключены.

Но, приверженность к "французской картомантике", явно прослеживается:

1. В основу взята из 36 карт колода
2. Каждая карта снабжается ёмким образом-картинкой, который отражает какое-либо важное послание
3. В колоде есть 2 карты бланки
4. Акцент сделан на цифровое сочетание
5. Отдельное внимание уделяется сочетаниям карт. Им придаются особые значения.

Мистические Кипперы это новая современная колода, разработана Бернским художником Урбаном Треша.

Все три системы самостоятельны и индивидуальны.

В итоге: цыганский оракул, на его основе появилась, как самостоятельная система малая колода Ленорман. А, Кипперы, качественно отличились от этой системы, отказом от мастей.

оракулом Чиро Маркетти Fin de Siecle Kipper

Работает очень хорошо, есть небольшая фишка, которая работает только в этом оракуле, и в этом большое отличие от Ленорман - это то, что в Киппер работает трактовка по направлению взгляда карты-бланки, карты кверента...
Попробуйте сначала только линейные расклады, и обращайте внимание на то, какие карты перед кверентом и какие после него...


FIN DE SIÈCLE: KIPPER - Автор: Ciro Marchetti

MYSTISCHES KIPPER - Автор: Regula Elisabeth Fiechter (новая современная колода, разработана Бернским художником Урбаном Треша)

KIPPER КАРТЫ - Это "старенькая" колода КИППЕР, это КЛАССИКА, с чего нужно начинать изучать этот оракул)

Kipper карты в 1870 году разработала Сюзанна Киппер. Это отдельная система от цыганских карт и карт Мадмемуазель Ленорман.

Малая колода Ленорман уже была разработана к тому времени, во всяком случаи 1847г была издана, и в основу ее легли все таки цыганские карты. Но во время разработки колоды Сюзанной Киппер Германия переживала немецко-французскую войну, поэтому Сюзанна испытывала отвращение к всему, что французского происхождения. И из-за национальной гордости она сама стала разрабатывать колоду.

Классическая колода имеет также 6 персон и 30 ситуаций из жизни. Масти исключены.

Но, приверженность к "французской картомантике", явно прослеживается:

1. В основу взята из 36 карт колода
2. Каждая карта снабжается ёмким образом-картинкой, который отражает какое-либо важное послание
3. В колоде есть 2 карты бланки

4. Акцент сделан на цифровое сочетание

5. Отдельное внимание уделяется сочетаниям карт. Им придаются особые значения

Tos 1870. gadā izstrādāja Susanne Kipper. Šī ir atsevišķa sistēma no čigānu kartēm un Mademoiselle Lenormand kartēm.


Nelielais Lenormand klājs jau bija izstrādāts līdz tam laikam, katrā ziņā, 1847. gadā, tika publicēts, un tas joprojām balstījās uz čigānu kartēm. Bet Suzanne Kipper klāja izstrādes laikā Vācija piedzīvoja vācu un franču karu, tāpēc Susanna bija pretīgi visam, kas bija franču izcelsmes. Un nacionālā lepnuma dēļ viņa pati sāka izstrādāt klāju.

Klasiskajā klājā ir arī 6 cilvēki un 30 situācijas no dzīves. Uzvalki nav iekļauti.

Bet saistības ar "franču kartomanci" ir skaidri redzamas:

1. Balstās uz 36 klāja kartēm

2. Katra karte ir aprīkota ar ietilpīgu attēlu, kas atspoguļo svarīgu ziņojumu

3. Klājā ir 2 karšu formas

4. Uzsvars tiek likts uz digitālo apvienošanu

5. Īpaša uzmanība tiek pievērsta karšu kombinācijām. Viņiem tiek piešķirta īpaša nozīme.

Mistiskais Kippers ir jauns moderns klājs, kuru izstrādājis Bernes mākslinieks Urban Tresch.

ОРАКУЛ КОНЕЦ ВЕКА: ТОЛКОВАНИЕ ПРИ ГАДАНИИ      GADSIMTA BEIGAS ORAKSS: INTERPRETĀCIJA DIVINĀCIJĀ

1 - galvenais vīrs

Paziņotāja karte vīrietim. Džentlmenis Sievietei - viņš ir viņas partneris, vīrietim - vai nu viņš pats, vai tuvs cilvēks. Šī karte parāda personu, kas tieši iesaistīta zīlēšanā. Kur viņš ir, ko viņš vēlas un kas viņam būtu jāzina. Labi ģērbies vīrietis stāv Viktorijas laikmeta istabā. Viņa skatiens ir pārliecināts, tiešs un atvērts.

2 - galvenā sieviete

Parakstītāja karte sievietei. Gracioza kundze ģērbusies skaistā kleitā, kas ierāmēta ar mežģīnēm un fāzēm. Sarkans rožu pumpurs norāda, kas viņai prātā. Tas parāda atklātas, dziļas, romantiskas mīlestības nozīmi viņas dzīvē. Bet uz viņas galda ir tikai baltas rozes, nevainības simboli vai slēpta mīlestība. Šī ir kartīte, kas attēlo stāvošu sievieti. Zīlēšanā vīrietim viņa ir sieviete, kas viņam ir svarīga.

3 - laulība

Pozitīva karte. Šīs ir ne tikai burtiskas kāzas, bet arī jebkāda veida ciešas, līgumattiecības, piemēram, biznesa partnerība vai kopuzņēmums. Tas var nozīmēt arī ciešas draudzības. Apvienojiet spēkus ar kādu personu, piesaistiet pretstatus un atrodiet piedāvājumus. Karte apzīmē attiecības vai draudzību.

4 - tiesa

Šī karte tiek interpretēta burtiski par attiecību sākumposmu, kā arī atspoguļo sabiedrisko dzīvi, visa veida personiskās un biznesa tikšanās. Esiet atvērts jaunam cilvēkam, kurš ienāk jūsu dzīvē. Mēģiniet satikt cilvēkus un meklēt jaunus kontaktus. Varbūt ir kāds, kurš pēkšņi tev nozīmēs daudz. Mēģina savaldzināt vai pierunāt kādu uz kaut ko.

5 - nobriedis vīrietis

Prātīgs un pārdomāts gudrs kungs. Viņš pārstāv visu veidu priekšniekus, mentorus, autoritātes un vadītājus, kā arī svarīgus vīriešu dzimuma radiniekus, piemēram, vectēvus, onkuļus, tēvus, patēvus, vīramāti, krusttēvus utt. Cieniet visus varas cilvēkus vai jebkuru pieredzējušu cilvēku. Tas ir vecāka gadagājuma cilvēks, radinieks vai priekšnieks. Gudrs cilvēks.

6 - nobriedusi sieviete

Laba dāma, kura uzklausīs jūsu problēmas, piedāvājot palīdzību un labu padomu. Svarīgs radinieks, piemēram, vecmāmiņa, māte, pamāte, vīramāte, tante, krustmāte utt. Autoritatīva sievietes figūra, vadītāja, skolotāja. Ietekmīga sieviete, kas ir spēcīga un labi izglītota. Šī karte var būt arī radiniece vai sieviete. Izpalīdzīga un zinoša vecāka gadagājuma sieviete.

7 - ziņa

Jauka ziņa. Labas ziņas. Mēs redzam galdu ar skaistu antīku vara telefonu, pildspalvas pildspalvu un smagu kristāla tintes laukumu. Ar roku tur telegrammu, kas joprojām atrodas aploksnē. Pastkastes piezīmes un vēstules. Šajā kartē ir parādīti visi privāti vai publiski ziņojumi un pasts, kā arī ziņas. Karte mudina jūs mijiedarboties ar citiem.

8 - Viltus cilvēks

Viltīga un izvairīga sieviete slēpj savu īsto sejas izteiksmi. No marmora zāles puses slēpjas noslēpumains un draudīgs maskēts vīrietis. Šī karte ir spējīga pagriezt pozitīvās kartes pretējā vērtībā. Meli, briesmas un maldināšana. Nodevība. Neuzticieties redzētajam. Labākajā gadījumā šī karte nozīmē kļūdu vai taktiskumu.

9 - izmaiņas

Pārmaiņu karte. Tās var būt atrašanās vietas vai sociālās situācijas izmaiņas. Var mainīties attiecības ar citiem. Apstākļi prasa, lai kaut kas tiktu atstāts aizmugurē.

10 - brauciens

Šī karte ilustrē ceļojumus un apzīmē visus ceļojuma veidus, kā arī brīvdienas, ceļojumus. Svarīgs ir atgriešanās vietā, no kuras sākās ceļojums, aspekts. Ir pienācis laiks sākt virzīties uz priekšu. Atstājiet veco un pazīstamo situāciju. Sasniedziet jaunus krastus.

11 - pēkšņa bagātība

Negaidīta naudas dāvana, laimējot loterijā. Iegūstot lielu naudas summu. Tuvumā esošās negatīvās kartes var sabojāt veiksmi. Karte runā par panākumiem, bagātību, peļņu vai peļņu darbā. Tajā ir arī droša partnerība. Centieties nebūt izšķērdīgs vai lielīties.

12 - priviliģētā lēdija

Bagātības, viegluma, veselības, skaistuma un šarma iemiesojums. Kartē attēlotā dāma ir pieradusi apbrīnot. Šī karte apzīmē jautrību, radošumu, greznību, labu dzīvi un skaistas lietas. Negatīvā vidē karte var būt ļauna meitene, pakļauta snobiskumam, iedomībai, nicinājumam un neziņai. Viņa var būt jauna sieviete, meita vai mīļākais.

13 - bagātais vīrs

Kapitālists, baņķieris, finansists vai uzņēmējs. Vīrietis ar lietišķu lietpratību. Gudri plāni, racionāla doma. Šī karte sniedz labas ziņas. Tas ir īpaši labvēlīgs monetārām lietām. Šī karte parādīs iespēju kāpt pa karjeras kāpnēm.

14 - trauksme

Kunga priekšā stāv kundze. Viņa ir pārsteigta un satraukta. Vilinošas ziņas, neveiksmes, noteikti ne tas, ko gribējāt dzirdēt. Tā var būt neliela krīze vai strīds. Jums ir jāpārskata jūsu vēlmes un mērķi. Šī karte brīdina jūs par vilšanos, skumjām ziņām vai nepatīkamu patiesību. Var attiekties uz partnerību profesionālos vai monetāros jautājumos. Mēģiniet darīt labāk nākotnē.

15 - mīļais

Romantiska mīlestība, dziļa draudzība, lojalitāte un uzticība. Jūs varat atrast mīlestību un uzticību. Ļauj sev pakļauties jūtām un intuīcijai. Mīlestības dēka.

16 - domas

Šī karte atspoguļo domas par cilvēku, kurš interesējas par rindu. Šī karte var norādīt arī uz plāniem. Pozitīva karte. Karte tomēr var parādīt lietas, kuras nevēlējāties uzzināt. Domājošs vīrietis blakus karalienei. Meditācijas nepieciešamība. Kartīte, kurā redzams tavs viedoklis vai domas par citiem. Tas parāda arī jūsu atmiņas un idejas. Pārdomā un esi atvērts jaunām idejām.

17 - dāvana

Šī karte nozīmē dāvanas, palīdzību, atbalstu, resursus, pestīšanu un prieku. Tas ir tas, kas jums nepieciešams. Šai spēcīgajai kartei ir iespēja mīkstināt kaimiņu negatīvo sitienus. Interesanta ideja. Esiet atvērts citu atbalstam. Esiet piesardzīgs pret maziem pozitīviem žestiem vai teikumiem. Jauns darba piedāvājums, paaugstināšana amatā vai pieklājība. Varbūt mīlestības deklarācija.

18 - bērni

Karte apzīmē nevainīgumu, kaut ko jaunu, vienkāršu un mazu. Šī karte var norādīt uz bērnu vai bērniem, jūsu bērnību vai jūsu iekšējo bērnu. Daudzos gadījumos tas parāda jaunu sākumu. Tas var būt jauns projekts, jauns darbs vai jauna mīlestība. Mēs visi sākam mazi; mēs visi šajā dzīves dejā esam jauni, tāpēc izmantojiet iespēju.

19 - zārks

Mēs redzam kapelas iekšpusi izgaismotu caur vitrāžām. Cirsts sarkankoka zārks ar mīkstām svecēm. Šī karte attēlo kasti, atvilktni, kumodi vai kaut ko aizvērtu un aizpildītu. Atstājiet to aiz muguras un dodieties tālāk. Tas var ietekmēt visas dzīves jomas: attiecības, kuras jāpabeidz, vai atlaišanu. Pieņemiet to un pielāgojieties pārmaiņām.

20 - māja

Māja, īpašums, nekustamais īpašums, biznesa attiecības, ēka. Drošība, ģimene, ērtības. Tās ir lietas, kuras jūs turat un kuras jūs tur. Tas nozīmē arī stabilitāti. Šī ir laba karte netālu no rindas kartes.

21 - ģimenes numurs

Karte apzīmē visas privātās vai slēgtās telpas, piemēram, dzīvojamās istabas, viesnīcu istabas, birojus ar durvīm, dzīvokļus. Abstraktāk tas atspoguļo privātumu un intimitāti. Šī tuvības sajūta var attiekties arī uz laiku un vietu. Šajā kartē parādīta jūsu personīgā telpa. Šajā kartē ir aprakstīts viss, kas ir ļoti tuvu.

22 - oficiāla persona

Oficiālai personai patīk ceremonijas, varenība, hierarhija. Viņš var būt virsnieks, piemēram, policists vai tiesnesis. Viņš var būt nepieejams un iebiedējošs, ja viņš nav prasītāja draugs vai radinieks. Kad šī karte parādās, jūs varat saskarties ar stingriem ikdienas dzīves noteikumiem. Var gadīties situācijas, kad nepieciešama jauda. Vai arī jūs esat iesaistīts attiecībās, kuras raksturo savaldība un formalitāte.

23 - Tiesa

Šī karte nozīmē tiesvedību, tiesvedību, šķiršanos, testamentu, līgumus, nodokļus, strīdus un visas juridiskās lietas. Šī karte paredzēta arī sarunām un formāliem biznesa jautājumiem. Atklājiet patiesību un pieņemiet godīgu un taisnīgu lēmumu.

24 - zaglis

Šī ir ļoti sarežģīta un negatīva karte. Burtiski, onp nozīmē zādzību, piesavināšanos, nozaudēšanu. Kaut kas ir pagājis mūžīgi. Zagļa karte dažkārt var atspoguļot domu negodīgumu. Tikai atceraties, ka tas, kas tika godīgi nopelnīts, patiešām ir jūsu. Šī karte atspoguļo jebkāda veida naudas, preču, mīlestības vai draudzības nozaudēšanu vai zādzību.


25 - augsts gods

Šī karte norāda uz panākumiem, karjeras izaugsmi, atzīšanu un paaugstināšanu amatā. Gandrīz vienmēr tas ir saistīts ar uzņēmējdarbību. Tiek atzīta jūsu vēlme, prasmes un zināšanas. Attiecībās karte var nozīmēt ielūgumu vai pat mīlestības deklarāciju. Tā kā kartē ir parādīts problēmas risinājums, tas ir risinājums visām grūtībām.

26 - veiksme

Izcila veiksme, triumfs, bagātība, laime un auglība. Visi blakus esošo karšu negatīvie efekti tiek atcelti, un pozitīvās tiek pastiprinātas. Neparedzēta veiksme ceļā. Nebaidieties riskēt, veiksme ir jūsu pusē.

27 - negaidīta ierašanās

Neliela summa no negaidīta avota; piem., negaidīts bonuss, bonuss, atradums. Ap ikdienas finanšu darbībām notiek kaut kas labs. Šī karte simbolizē pēkšņas, negaidītas izmaiņas un uzlabojumus. Tas var ietekmēt daudzus dzīves aspektus. ieskaitot negaidītu vēstījumu mīlas lietās.

28 - gaidīšana

Šeit mēs satiekam pakļāvīgu un nedaudz drūmu kundzi, kas vērīgi vēro pa plašajiem logiem miglainā dārzā. Šī karte nozīmē pauzi, gaidīšanas laiku, kustības trūkumu. Laiks skatīties. Ļaujiet notikumiem izvēlēties savu gaitu. Šī karte apraksta visas jūsu cerības, vēlmes un cerības. Lai sasniegtu savu mērķi, jums jābūt pacietīgam.

29. Secinājums

Cietums, patversme, rehabilitācijas centrs, banku vai militārā kazarma. Abstraktāk tas nozīmē jebkuru aizslēgtu, aizliegtu vietu. Tas atspoguļo ieslodzījuma, izolācijas, izmisuma klusuma sajūtu. Bailes, vientulība, lamatas. Varbūt jūs saskaras ar nepārvaramām barjerām. Secinājums ne vienmēr attiecas uz cietuma termiņu, bet apraksta visu veidu izolāciju un noliegšanu.

30 - Tiesvedība

Šī karte atbalsta jaunākās valdības amatpersonas, birokrātus, ierēdņus. Šī karte apzīmē kādu, kurā jūs atradīsit domstarpību vai problēmas risinājumu. Šī karte norāda visas sabiedriskās problēmas un visu padomdevēju, piemēram, advokātu, nodokļu konsultantu vai ārstu, izskatu. Kad šī karte parādās, ir vajadzīgas diskusijas vai sarunas. Lai gan šī karte un tās nozīme liek domāt, ka problēma beidzot tiks atrisināta, tajā nav norādīts, vai rezultāts noteikti būs jūsu labā.

31 - slikta veselība

Vāja veselība, saaukstēšanās, vieglas slimības. Šī karte norāda slimības, depresiju, atkarību vai problēmas. Ir pienācis laiks atgūties. Mīlestības lietās tas var norādīt uz attiecību problēmu, ko papildina bezpalīdzības sajūta. Profesionālā līmenī tas raksturo īslaicīgu plaisu slimības formā un nespēju rīkoties.

32 - izmisums

Sarežģīta karte. Bēdas vai raudāšana, tas var būt arī smags stress, izraisot emocionālu izsīkumu, spēcīgu trīci, drudzi un migrēnas. Greizsirdība Diemžēl šī nav ļoti daudzsološa karte, ja apkārtējās kartes to nemazina. Izmisums rada skumjas, ciešanas un šķēršļus. Šī ir pārdomu un satraukuma karte.


33 - trauksme

Ilgas, apjukuma, nespējas koncentrēties vai pat nomāktu garīgo stāvokļu pazīme. Šī karte apraksta neviennozīmīgumu mūsu ikdienas dzīvē. Pesimisms, skumjas, haoss, maldināšana. Panikas lēkmes, izmisums.

34 - nodarbība

Šī karte var attēlot pašnodarbinātību, ārštata darbiniekus, hobiju, sportu, profesiju. Garīgās un fiziskās aktivitātes. Darbs pie attiecībām, darbs pie karjeras. Atjaunināt.

35 - ceļš

Visi ceļi, ceļi, ejas, celiņi. Attālums un ilgs laika posms. Šī karte var attiekties uz lēnu partnerības izaugsmi vai ilgtermiņa karjeras plānošanu. Nesteidzieties, dažreiz kaut kas prasa daudz laika.

36 - attālie horizonti

Skaists pasaku kuģis ar vieglu varavīksnes burāšanu ved uz jūsu slepenāko cerību krastiem. Burtiski šī karte atspoguļo ilgas, sapņus, cerības, vēlmes. Jūra, ezeri, ūdens masas, kontinenti, attālas vietas, sveši cilvēki un lieli attālumi. Šī ir sapņu un fantāziju karte. Šī karte norāda uz cerības staru pie horizonta. Jauni piedzīvojumi.

37 - nabadzība
Mēs satiekam jaunu skursteņslauķi netīrās drēbēs uz bīstama jumta ar savu mopu un slotu. Nabadzība, naudas zaudējumi. Kontroles trūkums, kā fiziskas, tā emocionālas nepilnības mazināja veiksmi. Ciešanas. Partnerībā jūs varat justies neaizsargāts un nemīlēts.
38 - smags darbs
Zemu atalgots roku darbs, smags darbs bez cerības uz progresu. Apgrūtinošs, nepateicīgs smags darbs, saistības un labie nodomi, kas vienmēr tiek sodīti. Nogurdinoša rutīna visas dienas garumā. Jums nepatīk šis darbs, bet tas ir jādara.
39 - kopiena
Draugi, sabiedrība, kas jūs ieskauj, cilvēku atbalsts. Karte apraksta visus cilvēkus, ar kuriem jūtaties saistīti: ģimeni, radus, draugus un līdzīgi domājošus cilvēkus. Harmoniskas attiecības. Labs komandas darbs un pozitīva darba atmosfēra.
0
SAZIŅA  -  e-pasts  :   viedatelpa@inbox.lv 
Tālruņa Nr. - tiek izsūtīts e-pastā pēc nepieciešamības
Sociālajos tīkos :  Draugiem,lv Austra Savstare (privāti). Facebook.com Austra Savstare (privāti)


 .